Komentāri

Mežacūku un rīdzinieku attiecības kļūst arvien saspīlētākas. Viena sivēnmāte vakar uzbrukusi kādas rīdzinieces sunim, kurš bija izvests pastaigā. Mājdzīvnieks nogādāts pie veterinārārsta, bet Juglas iedzīvotāja sūdzējusies pašvaldībā. 

Mežacūkas šajā pavasarī ir bieži viesi gan Rīgas nomalēs, gan pat pilsētas centrā. Juglas iedzīvotāji, kuri mitinās tai pašā brīvības ielas apkārtnē, kur vakar notika meža cūkas uzbrukums pauž savu satraukumu par notikušo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilsētniekiem nav ticības amatpersonām un to pieaicinātajiem speciālistiem, jo tie problēmas kā ierasti cenšoties risināt neizejot no kabineta.

No meža līdz dzīvojamajām mājām brīvības ielā ir vien pāris simti metru. Tāpēc cūkām nav tālu jāiet līdz cilvēkiem. Mežā tām ir jāēd saknītes un zīles. Savukārt māju pagalmos padzenot malā kaķus iespējams tik pie sātīgākas maltītes.

Pilsētnieku viedokļi dalās, vairums uzskata, ka ar meža zvēriem jāapietas iespējami saudzīgāk.

Tomēr ir arī radikālāki uzskati. Ja jau meža cūkas sākušas kļūt agresīvas, tās ir jālikvidē. To, kāds būs meža cūku liktenis izšķirsies trešdien, kad pilsētas vadība sola nākt klajā ar risinājumu šai problēmai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl