Mēs Tev rādām to, par ko citi runās rīt!

Komentāri

Iesaistīšanās pazudušo meklēšanā, “dzīšanās pakaļ” vētrai, sižetu veidošana bez operatora – tās ir tikai dažas no lietām, uz ko ikdienā gatavi mūsu korespondenti un žurnālisti, lai Tu zinātu.

Skaties.lv vēl ir salīdzinoši jauns medijs, taču jau savā nepilna gada pastavēšanas laikā esam piedzīvojuši daudz un ar to lepojamies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemāk tikai dažas no pieminēšanas vērtajām lietām. Seko mums, jo tādu būs vēl daudz!

Bez Tabu Alberts Dinters “dzenas pakaļ” vētrai

Šā gada janvārī Latvijā bija ļoti spēcīga vētra, vēja brāzmas pārsniedza pat 30 m/s. Bez Tabu žurnālists Alberts Dinters šajā laikā devās braucienā pa Kurzemes piekrasti, lai ekskluzīvi Skaties.lv lasītājiem ziņotu par vētras postījumiem un vispārējo situāciju reģionā. Skaties video!

Skaties vairāk!

Skaties.lv piedalās brīvprātīgo organizētajā pazudušā kaitbordista meklēšanā

Lai palīdzētu un vienlaikus ziņotu par notikumu attīstību, iespējams, līdz šim vērniegākajā ar sociālo tīklu palīdzību organizētā pazuduša cilvēka meklēšanā, uz notikuma vietu devās arī Skaties.lv žurnāliste.

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Notikumu hronoloģiju skaties šeit!

Mūsu ziņu “nindzja” iztiek bez operatora

Filmēšana bez operatora, izpalīdzīgu garāmgājēju palīdzības izmantošana, “cīniņš” ar konferenču kārtības uzmanītājiem – tie ir tikai daži no pārbaudījumiem, kas jāpārcieš ziņu reportieriem, lai sagatavotu Tev, skatītāj, interesantu sižetu!

Skaties vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl