“Mēs oficiāli sadarbojamies ar Krievijas armiju!” Rīgā tirgo prokremliskā repera Timati armijas vestes

29 komentāri
“Mēs oficiāli sadarbojamies ar Krievijas armiju!” Rīgā tirgo prokremliskā repera Timati armijas vestes
DZINTARS RUDZĪTIS, TV3 ZIŅAS; MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Nedēļas nogalē pamatīgu izbrīnu sociālajos tīklos izraisījušas militārās vestes ar uzrakstu “Krievijas armija”, kas parādījušās kādā veikalā Rīgā.

Veikals ir Krievijas repera un uzņēmēja Timati jeb īstajā vārdā Timura Ildaroviča Junusova lolojums, un tā franšīzes veikals atvērts arī Rīgā. Mākslinieks ir slavens ar glaimojošo izturēšanos pret Putinu – viņš bijis viesis Putina ballītēs, izpildījis Kremli slavinošas dziesmas.

“Mēs oficiāli sadarbojamies ar Krievijas armiju. Domāju, ka tas būs vairāk nekā populāri! Mums ir jaunāko tehnoloģiju materiāli, ūdensizturīgi. Ja parasti kolekcijā ir ap 12 000 vienību, tad šajā ir divreiz vairāk!” tā šovasar Timati prezentēja savu jaunāko apģērbu līniju, kas radīta ciešā sadarbībā ar Krievijas armiju – Aizsardzības ministriju. Par to ziņoja krievu mediji.

Kolekcijā ir pat apģērbs haki krāsās, teju identisks tam, ko nēsā krievu algotņi Sīrijā. Šos apģērbus tirgo Krievijas armijas veikalos. Apģērbu līnijas prezentācija notika Krievijas Aizsardzības ministrijas ēkā, piedaloties ministram Sergejam Šoigu un armijas elitei.

Ko par notiekošo saka tirdzniecības centrs “Alfa” un drošības dienesti, plašāk šovakar TV3 Ziņu sižetā.