Komentāri

Liela IT uzņēmuma “Accenture Latvia” vadītājs Maksims Jegorovs uzskata, ka mērena un kontrolēta imigrācija var būt laba visiem.

TV3 Ziņas un pētnieciskās žurnālistikas centra ”Re:Baltica” organizētajā diskusijā uzņēmējs akcentēja, ka imigrācija būtu jākontrolē un jāņem vērā dažādi aspekti. Jegorovs uzskata, ka civilizēts imigrācijas process var būt izdevīgs gan Latvijas iedzīvotājiem, gan iebraucējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Maksims Jegorovs
“Accenture Latvia” vadītājs

Ja mēs ielaižam kaut kādu cilvēku skaitu, jāskatās uz to, kā mēs maksāsim par medicīnu, pensiju un tamlīdzīgi. Ja mēs pieļaujam mērenu imigrāciju, ja mēs skatāmies uz to, lai pie mums iebrauc cilvēki ar ekonomikai vajadzīgām zināšanām, ja pie mums atbrauc cilvēki ar naudu, bet viņi to neiegulda Jūrmalas mājās, bet gan iegulda uzņēmumos, tad šo procesu var civilizēt un tas process būs gan mums izdevīgs, gan tiem cilvēkiem izdevīgs. Ja tas ir nekontrolējams, tad viss beidzas nepareizi.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl