Komentāri

Liela IT uzņēmuma “Accenture Latvia” vadītājs Maksims Jegorovs uzskata, ka mērena un kontrolēta imigrācija var būt laba visiem.

TV3 Ziņas un pētnieciskās žurnālistikas centra ”Re:Baltica” organizētajā diskusijā uzņēmējs akcentēja, ka imigrācija būtu jākontrolē un jāņem vērā dažādi aspekti. Jegorovs uzskata, ka civilizēts imigrācijas process var būt izdevīgs gan Latvijas iedzīvotājiem, gan iebraucējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Maksims Jegorovs
“Accenture Latvia” vadītājs

Ja mēs ielaižam kaut kādu cilvēku skaitu, jāskatās uz to, kā mēs maksāsim par medicīnu, pensiju un tamlīdzīgi. Ja mēs pieļaujam mērenu imigrāciju, ja mēs skatāmies uz to, lai pie mums iebrauc cilvēki ar ekonomikai vajadzīgām zināšanām, ja pie mums atbrauc cilvēki ar naudu, bet viņi to neiegulda Jūrmalas mājās, bet gan iegulda uzņēmumos, tad šo procesu var civilizēt un tas process būs gan mums izdevīgs, gan tiem cilvēkiem izdevīgs. Ja tas ir nekontrolējams, tad viss beidzas nepareizi.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl