Melnā statistika! Vakar noslīkuši vēl divi cilvēki

0 Komentāru
Melnā statistika! Vakar noslīkuši vēl divi cilvēki
FOTO: LETA

Daudzi iedzīvotāji no šobrīd valdošā karstuma veldzējas, atpūšoties pie ūdens un peldoties, tomēr vakardien šāda atpūta traģiski beidzās diviem vīriešiem.

Glābēji steidzās uz Kuldīgas novada Laidu ielu, kur Brūžu dīķī slīka cilvēks. Pēc aculiecinieku teiktā, aptuveni 23 gadus vecais vīrietis bija peldējis uz dīķa vidū esošo salu, bet, peldot atpakaļ, pazudis.

Ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas dēli un laivu pārbaudīja aptuveno vietu, kur vīrietis pazuda un atrada viņu apmēram 3 metru dziļumā. Nogādājot vīrieti krastā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja viņa nāvi.

Tieši pusnaktī VUGD saņēma izsaukumu uz Vaiņodes novada Vaiņodes pagastu, kur Bātas dzirnavu dīķī bija ielēcis vīrietis, bet nebija iznācis laukā. Vairāk nekā stundu pārmeklējot dīķi ar laivu un glābšanas dēli, ugunsdzēsēji glābēji aptuveni 35 gadus veco vīrieti neatrada.

Šodien meklēšanas darbus turpinās ūdenslīdēji.

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 52 izsaukumus, no kuriem 30 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 19 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 Komentāru