Melnā statistika! Šogad noslīkuši jau 77 cilvēki

0 Komentāru
Melnā statistika! Šogad noslīkuši jau 77 cilvēki
FOTO: LETA

Vakar ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpnēm izvilka divus noslīkušus cilvēkus – Jelgavas ielā, Subatē, no Lielā Subates ezera tika izvilkts apmēram 70 gadus vecs noslīcis vīrietis un nodots Valsts policijas darbiniekiem, savukārt Pļaviņu ielā, Jēkabpilī, Daugavā noslīka 35 gadus vecs vīrietis, kuru no ūdens izcēla ūdenslīdēji un nodeva Valsts policijas darbiniekiem. Šogad kopumā noslīkuši jau 77 cilvēki.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji saņēma 19 izsaukumus saistībā ar negaisa laikā uz ceļa braucamās daļas nokritušiem kokiem. Visvairāk koku bija sagāzies Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas astoņās vietās bija nogāzušies aptuveni 60 koku.

Ugunsdzēsēji glābēji izsaukumu saņēma plkst. 17.58 un, pēc vairāk nekā četru stundu darba, visi koki tika sazāģēti un ceļa braucamā daļa atbrīvota. Iespējams zibens izlādes rezultātā izcēlās 6 ugunsgrēki – četros gadījumos dega elektrības stabi, bet divos – koki.

Pagājušajā diennaktī laika posmā no šā gada 12. augusta plkst. 6.30 līdz 13. augusta plkst.6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 64 izsaukumus, no kuriem 24 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 32 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 Komentāru