Komentāri
“Melnā piektdiena”: izpārdošanas trakums pārņēmis zemo cenu aviokompānijas; biļetes pārdod no 1 eiro
FOTO: Pixabay

Lētās lidsabiedrības šodien piedāvā biļetes nopirkt, sākot no viena eiro. Izpārdošanas trakums piektdienā pēc Pateicības dienas, kam dots nosaukums “Melnā piektdiena” un kas ļoti izplatīts ASV, pārņēmis arī zemo cenu aviokompānijas un autonomas pakalpojumus Eiropā.

Patlaban “Melnās piektdienas” jeb Black Friday izpārdošanu piedāvā Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” – 20% atlaide 20 miljoniem biļešu, “Volotea” – cenas no 1 eiro, “Norwegian” – 30% atlaide visiem lidojumiem, “GoldCar” auto noma – mašīnas īre no 1 eiro/nedēļā, “WIzzTours” – 70 eiro atlaižu kupons (viesnīca + lidojums) Vueling – 50% atlaide lidojumiem divatā u.c.”, portālam “Skaties.lv” stāsta ceļojumu portāla “TravelFree.info” izveidotājs Edgars Plešs.

Sīkāk visas akcijas un galamērķus skatiet blogā.

Zemās cenas – kāpēc tik lēti?

”Piemēram, “Ryanair” pērn ziemas periodā bija ļoti zemas cenas. Ziemas periods ir pats labākais ekonomiskai ceļošanai. Arī pagājušajā gadā “Ryanair” Black Friday izpārdošanā bija iespēja aizlidot no Rīgas uz Berlīni vai Ķelni tikai par 2 eiro.

Lai arī daži cilvēki vēlas meklēt sakarības starp zemajām aviobiļešu cenām un terorisma draudiem Eiropā, tomēr šīs lietas nevajag sasaistīt,” stāsta Edgars Plešs.

Lasi vēl