Komentāri
Meita izmisīgi lūdz palīdzību, iespējams, nolaupītas mammas meklēšanā
FOTO: Facebook/Everita Balode

”Lūgums palīdzēt manas mammas meklēšanā. Ingūna Onckule, vecums 44 gadi, augums 167, svars aptuveni 75 kg. Pazušanas vieta: Skrīveru novads, Skrīveri, Zemkopības institūts 22. Pazušanas laiks: svētdiena, 18. oktobris, 13.00-18.00,” savā Facebook profilā palīdzību lūdz Everita Balode.

Apstākļi, kuros pazuda: vecmamma ar vīru devās izbraucienā 13.00 ārpus mājām uz pāris stundām līdz 18.00, mamma palika mājās, darot ikdienas darbus.

Pēc kaimiņienes teiktā pie viņas durvīm zvanījis vīrietis ar bārdu un jautājis dzīvokļa numuru, kur dzīvo mana mamma, esot piebildis, ka sen jau viņu meklējot. Kaimiņiene vecmammai teica, ka pirmo reizi redzējusi šo vīrieti, nepazina. Vīrietis esot aizgājis viens.

Atgriežoties mājās, vecmamma atklāja, ka mamma pazudusi. Kājās uzvilkti balti sporta apavi, zilas džinsas, iespējams, brūnas krāsas rudens/ziemas jaka. Līdzi nav ņēmusi ne naudu, ne mobilo tālruni. Līdzi paņēmusi lielu pelēku somu, pāris drēbes gabalus, lielu tējas krūzi, tēju.

Iespējamās atrašanās vietās nav atrasta.

FOTO: Facebook/Everita Balode

FOTO: Facebook/Everita Balode

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl