Mēģina glābt ventilācijas šahtā iekritušu dzīvnieku

Komentāri

Nepalikt vienaldzīgam arī tad, kad mūs palīgā sauc mazākie brāļi, – tieši tā ir īpašība, kas joprojām pierāda, ka esam cilvēki. Cilvēcisku attieksmi šodien parādīja arī būvvaldes darbinieces, kuras centās glābt ventilācijā iestrēgušu dzīvnieku.

Šorīt glābšanas dienesta vīri saņēma uzsaukumu uz Vecrīgu, Amatu ielu, kur atrodas pilsētas Būvvalde. Izrādās pašvaldības darbinieki, ierodoties birojā, sadzirdējuši sienā savādu troksni un nespējuši palikt vienaldzīgi. Viņiem šķitis, ka ventilācijas šahtā iekritis putns vai kaķis.

Šī glābšanas operācija diemžēl tā arī noslēdzās – bez rezultāta. Jāpiebilst, ka kopumā glābēji ik gadu steidzas palīgā ļoti daudziem ķibelē nonākušiem dzīvniekiem.

Šogad izglābti 666 kaķi, suņi, putni un citas dzīvās radības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl