Mednieki upē izmet dzīvnieku iekšas un ādas

Komentāri

Zasas ciematā kādā upē melnos atkritumu maisos atrastas meža zvēru iekšas, atliekas un ādas. Aizdomas krīt uz vietējiem medniekiem.

Zvēru atlikumi bijuši iepakoti astoņos melnos maisos, un daļa to satura jau ir aizskaloti upē. Pāri laukam pie upes redzamas iebrauktas mašīnas pēdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Blakus vietai, kur atrasti maisi, atrodas arī kāda nomaļa māja, kuras saimniekam pieder teritorija, kur atrastas dzīvnieku atliekas. Zināms, ka arī šīs mājas saimnieks aizraujas ar medniecību.

Raidījumam Bez Tabu izdodas sazvanīt šīs mājas un teritorijas saimnieku, taču viņš savu dalību pastrādātajā noliedz. Viņš apgalvo, ka pats mēģina noskaidrot, kurš izmetis dzīvnieku atliekas, taču vēl neesot ticis skaidrībā.

Plašāk uzzini video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl