Mediķu arodbiedrība visai atklāti sākusi nodarboties ar politisko aģitāciju

Komentāri

Valda Kera vadītā mediķu arodbiedrība visai atklāti sākusi nodarboties ar politisko aģitāciju. Šāds priekšstats rodas, vairākos laikrakstos šonedēļ ieraugot arodbiedrības atmaksātus reklāmas laukumus, kuros pelta valdošā koalīcija, bet slavēta opozīcija.

Kera arodbiedrība reklāmas publicējusi vairākos laikrakstos. Tajā ir atsauce uz nedēļas sākumā notikušo Saeimas balsojumu pirmajā lasījumā par valsts budžetu, kurā Saskaņa, Latvijas Reģionu apvienība un No sirds Latvijai esot nobalsojušas ”par tautas dzīvību” un ”pret veselības aprūpes badināšanu”, bet valdošā koalīcija ”Zaļās nāves” vadībā esot nobalsojusi ”par badināšanu”. Lai arī teksts iekļauj politisko aģitāciju, kas arodbiedrība statūtos ir liegta, Keris neko nosodāmu reklāma nesaskata.

Ar reklāmas palīdzību arodbiedrība cenšas aizstāvēt savu biedru un vēlētāju intereses uz pieejamu un kvalitatīvu veselības aprūpi. Nākamā gada budžets to nenodrošinot, un atbildīgas par to ir valdošas partijas. Taču Kera arodbiedrībai ir sadarbības līgums ar partiju Saskaņa, kas reklāmā uzteikta. Keris gan noliedz, ka reklāma atmaksāta no malas.

Iepriekš daļa Kera arodbiedrības biedru vadības lēmumu slēgt sadarbību ar Saskaņu kritizēju. Arī lēmums par reklamēšanos uzņemts neviennozīmīgi, tacī neviens TV3 Ziņu uzrunātais mediķis atklāti kritizēt lēmumu nepiekrita.

Lasi vēl