Mediķu arodbiedrība nepiekrīt jauna mediķu atalgojuma modeļa veidošanai

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) padome 21.janvārī ir nolēmusi neatbalstīt Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) ierosinājumu veidot jaunu medicīnas darbinieku atalgojuma modeli, informē arodbiedrības pārstāve Inga Rudzīte.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • S

    S

    Te nu gan Keris, šķiet, kliedz kliegšanas dēļ, jo negrib neko mainīt.Laikam pašam aldziņa nestāv blakus vairumam savas nozares ļaudīm, bet ir dižākā plauktā.
  • Par to pašu

    Par to pašu

    Ja tā turpināsies , tad valdība var mēģināt Latvijā veidot īpašu programmu Universālo profesionāļu sagatavošanai , tāpat , ka to tagad darīs ar pedagogiem un arī mediķu kvalifikāciju varēs iegūt gada laikā ? ! Optimizēsim visas skolas un augstskolas , lai Latvijā būtu tikai viena augstskola . Beidzot augstskolu absolventi dosies uz valdības izveidotu Konsultācijas biroju , kur tiks noskaidrots jautājums - Par ko vēlas kļūt augstskolas diplomu ieguvušais subjekts . Ja vēlas būt skolotājs , tad jādodas pedagogu Klasi , ja vēlas kļūt par lidotāju , tad uz lidotāju klasi , bet ja interesē cilvēku uzbūve un tamlīdzīgas būtības , tad uz mediķu klasi . Viena gada laikā tiks apmācīti profesionāļi visā vakancēm . Vajadzības gadījumā varēs veikt rokādes . :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!