Mediķu arodbiedrība izsaka neuzticību Viņķelei un gatavojas jaunai protesta akcijai pie Saeimas

Mediķu arodbiedrība nolēmusi izteikt neuzticību veselības ministrei Ilzei Viņķelei, kā arī paziņojusi, ka 28. novembrī rīkos protesta akciju pie Saeimas.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Inta

  Inta

  Ar saeimas atlaišanu jūs domājiet ka nauda radīsies, no kurienes? Es tam neticu, labāk ejiet uz baznīcu un ludzieties lai nāk deputātiem veselais saprāts.
 • Igors Puškins
 • agnija

  agnija

  Malaci,arsti! Visai tauta ir jasacelas,jo mes latviesi esam varguli,ka iet svetkos,ta nav bailigi,ka demonstraciju vajag iet,ta sezam majas!
  • Ir japiespiež strādāt

   Ir japiespiež strādāt

   Labi,ja tāds ir lēmums un cita risinājuma nav, nu jāpastāv uz savu taisnību !!! Bet galīgi ačgārni ir tūkstošu cilvēku lielam pūlim vienoti iet uz vienu mērķi skaļi saucot atlaist Saeimu un piespiest demisionēt veselības ministri!!! Nu un ko nākošā dienā darīs visi šie tūkstoši
   cilvēku,kas stāvēs pie Saeimas un kas parakstijās!!! Vai tie kas parakstijās pieliekot pildspalvu padomāja- bet ko tālāk es darīšu un ko ar savu parakstu mainīšu un ko es gribu reāli darīt ai kaut ko mainītu!! Tad tie tūkstoši kas aktīvi visu sajauca un izteica kaimiņu starpā savu sašutumu ,aizies kā nacionālie momenta varoņi katrs savās ikdienas gaitās un gaidīs atkal,kad kāds cits kaut ko sāks darīt, kad kās sāks atkal rīkot vēlēšanas , un sāks visu no gala! Vai streikotājiem ir kādi savi līderi kas otrā rītā pēc atlaišanas ies un organizēs Latvijas sakārtošanu??Es neesmu pret pārmaiņām, bet ar tādiem atkārtotiem miglā tītiem riņķa dančiem un "zārkotām" emociju ovācijām tikai visu gāžot un graujot nekad neko neizdarīs!! IR JĀPIESPIEŽ VIENREIZ IZJUST ATBILDĪBU PAR SAVIEM SOLĪJUMIEM UN VĀRDIEM, IR JĀPIESPIEŽ RESPEKTĒT TAUTA UN DZĪVOT KOPĀ VIENĀ VESELUMĀ AR TAUTAU,NEVIS SAEIMU IZVEIDOT KĀ ĪPAŠU PRIVELĒĢĒTU VALSTI VALSTĪ UN JĀATGĀDINA ,KA ZVĒRESTS IR NOPIETNA LIETA UN PAMATLIKUMS DEPUTĀTIEM TAUTAS PRIEKŠĀ UN BEIGĀS PAPILDINĀT AR TEIKUMU - ESMU GODĪGS,KALPOJU LIKUMAM,KALPOJU LATVIJAI UN ZVĒRĒT PIE MILDAS VISAS TAUTAS PRIEKŠĀ ATDODODT GODU LATVIJAS KAROGAM!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!