Mediķiem un policijai 16. marta pasākumi aizritējuši mierīgi

Komentāri
Mediķiem un policijai 16. marta pasākumi aizritējuši mierīgi
FOTO: LETA

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Inese Krieviņa informē, ka 16. marta pasākumos piedalījās ap 200 RPP darbinieku, kuri sadarbojās ar Valsts policiju (VP). 16. marta pasākumi aizvadīti mierīgi un bez ievērojamiem starpgadījumiem.

Tāpat arī pie Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, kuri atradās pasākumu norises vietās, pēc palīdzības neviens pasākumu apmeklētājs nevērsās, informē dienesta pārstāve Inga Vītola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka šogad 16. marta pasākumi Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, pulcēja vairākus simtus iedzīvotāju un aizritēja bez īpašiem starpgadījumiem.

Norisei pie Brīvības pieminekļa kopumā tika pieteikti četri pasākumi, kas saistīti gan ar leģionāru piemiņu, gan nosodījuma paušanu nacismam. Kopumā tie pulcēja vismaz 1500 cilvēku.

Šie pasākumi aizritējuši mierīgi, un policija sākusi vien divas administratīvās lietvedības. Viena sākta par gadījumu, kad kāda kundze mēģinājusi traucēt leģionāru piemiņas gājienu, savukārt otrā gadījumā bez saskaņojuma ar policiju gaisā virs Brīvības pieminekļa laukuma tika lidināts bezpilota lidaparāts ar kameru. Policija noskaidrojusi, ka lidaparātu izmantojuši žurnālisti.

Lasi vēl