Komentāri
Mediķiem un policijai 16. marta pasākumi aizritējuši mierīgi
FOTO: LETA

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Inese Krieviņa informē, ka 16. marta pasākumos piedalījās ap 200 RPP darbinieku, kuri sadarbojās ar Valsts policiju (VP). 16. marta pasākumi aizvadīti mierīgi un bez ievērojamiem starpgadījumiem.

Tāpat arī pie Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, kuri atradās pasākumu norises vietās, pēc palīdzības neviens pasākumu apmeklētājs nevērsās, informē dienesta pārstāve Inga Vītola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka šogad 16. marta pasākumi Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, pulcēja vairākus simtus iedzīvotāju un aizritēja bez īpašiem starpgadījumiem.

Norisei pie Brīvības pieminekļa kopumā tika pieteikti četri pasākumi, kas saistīti gan ar leģionāru piemiņu, gan nosodījuma paušanu nacismam. Kopumā tie pulcēja vismaz 1500 cilvēku.

Šie pasākumi aizritējuši mierīgi, un policija sākusi vien divas administratīvās lietvedības. Viena sākta par gadījumu, kad kāda kundze mēģinājusi traucēt leģionāru piemiņas gājienu, savukārt otrā gadījumā bez saskaņojuma ar policiju gaisā virs Brīvības pieminekļa laukuma tika lidināts bezpilota lidaparāts ar kameru. Policija noskaidrojusi, ka lidaparātu izmantojuši žurnālisti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl