Mediķiem nākamgad algas pieaugs par 7%

1 komentārs
Mediķiem nākamgad algas pieaugs par 7%
FOTO: LETA

Nākamgad lielai daļai mediķu vidējā darba samaksa pieaugs par 7%, tomēr daļai medicīnas māsu algas palielināsies pat par 10%.

Minētais algu pieaugums ir saistīts ar valdības šogad piešķirtajiem 10 miljoniem eiro darba samaksas paaugstināšanai medicīnas nozarē strādājošajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veselības ministrija un Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) šodien vienojās par galīgo modeli šīs naudas sadalei.

Vidēji darba samaksa par 7% pieaugs ārstiem, ārsta palīgiem un medicīnas māsām. Daļai medicīnas māsu atalgojums pieaugs pat par 9% vai 10%.

Tāpat par aptuveni 3,5% algas pieaugs slimnīcu atbalsta personālam.

Savukārt salīdzinoši mazāks atalgojuma pieaugums gaidāms jau šobrīd augsti atalgotiem ārstniecības iestāžu darbiniekiem, kā arī zemāk kvalificētajiem darbiniekiem, kuru algas pieaug jau saistībā ar minimālās algas celšanu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl