Mediķi prasa apmaksāt virsstundas

Komentāri

Veselības ministrija meklēs finansējumu, lai mediķiem samaksātu par virsstundu darbu. Jau tuvākajā laikā ministrija veiks aprēķinus, lai saprastu, cik liels finansējums tam nepieciešams.

Jau no 1. jūnija mediķi varētu atteikties strādāt virsstundas, ja par tām netiks piemaksāts un ja nozarē netiks paaugstināts atalgojums. Tā ir lēmusi mediķu arodbiedrība. Šodien arodbiedrības pārstāvji no ministres saņēma solījumu, ka mediķu atalgojuma un arī virsstundu apmaksa ir stūrakmens veselības aprūpes sistēmas reformās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par virsstundu neapmaksāšanu Satversmes tiesā vērsušies jau Rīgas Dzemdību nama mediķi, Bērnu slimnīcas ķirurgi un ķirurgu asociācija. Mediķus atbalsta arī Tiesībsargs.

Pirms mēneša tas paziņoja, – ja politiķi turpinās vilcināties un nenovērsīs situāciju, ka mediķiem par virsstundām netiek maksāts dubultā, tiesībsargs apsver iespēju pret valsti vērsties Satversmes tiesā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl