Mediķi prasa apmaksāt virsstundas

Komentāri

Veselības ministrija meklēs finansējumu, lai mediķiem samaksātu par virsstundu darbu. Jau tuvākajā laikā ministrija veiks aprēķinus, lai saprastu, cik liels finansējums tam nepieciešams.

Jau no 1. jūnija mediķi varētu atteikties strādāt virsstundas, ja par tām netiks piemaksāts un ja nozarē netiks paaugstināts atalgojums. Tā ir lēmusi mediķu arodbiedrība. Šodien arodbiedrības pārstāvji no ministres saņēma solījumu, ka mediķu atalgojuma un arī virsstundu apmaksa ir stūrakmens veselības aprūpes sistēmas reformās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par virsstundu neapmaksāšanu Satversmes tiesā vērsušies jau Rīgas Dzemdību nama mediķi, Bērnu slimnīcas ķirurgi un ķirurgu asociācija. Mediķus atbalsta arī Tiesībsargs.

Pirms mēneša tas paziņoja, – ja politiķi turpinās vilcināties un nenovērsīs situāciju, ka mediķiem par virsstundām netiek maksāts dubultā, tiesībsargs apsver iespēju pret valsti vērsties Satversmes tiesā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl