Mediķi atkal draud ar protesta akcijām

8 komentāri

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība atkal draud ar kopīgām protesta akcijām, ja netiks pildīti solījumi par finansējuma palielināšanu veselības aprūpes nozarei.

Pagaidām gan organizāciju vadītāji neatklāj, kādas tieši varētu būt šīs protesta akcijas. Par tām tikšot lemts ceturtdien, pēc Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdes, kur tiks apspriests likumprojekts par veselības aprūpes finansēšanas tālāko virzību. Arodbiedrība uzstāj, lai tas tiktu pieņemts steidzami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jo esot bažas par to, ka daži politiķi to varētu bremzēt. Konkrēti vārdi gan pagaidām netiek nosaukti.

Likumprojekts pašlaik atrodas izstrādes stadijā Veselības ministrijā. Tam jāparedz, ka līdz 2020. gadam veselības aprūpes finansējumam jāsasniedz 4% no IKP.

TOP komentāri

 • Ome
  +6 +4 -2

  Ome

  Mediķiem vispirms jāatceras savi pienākumi un jāiemācās strādāt un netēlot kundziņus.
 • ina
 • MT
  +3 +3 0

  MT

  var algu pielikt ,bet arī atbildību par kukuļņemšanu vai prasīšanu pacelt uz 10 gadiem cietumā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl