Medijs vēsta par Lindermanu kā “geju propagandas” apkarotāju

0 Komentāru
Medijs vēsta par Lindermanu kā “geju propagandas” apkarotāju
FOTO: LETA

Interneta medijs BuzzFeed apjomīgā rakstā vēsta par Latvijas bijušo nacionālboļševiku līderi Vladimiru Lindermanu, raksturojot viņu kā “geju propagandas” apkarotāju.

BuzzFeed norāda uz Lindermana aktivitātēm deviņdesmitajos gados, kad viņš izdeva pornogrāfisko laikrakstu Ješčo. Izdevuma pirmajā numurā nosodīta tolaik Latvijā spēkā esošā padomju likumdošana, kas kriminalizēja homoseksuālismu.

“Es biju seksuālās revolūcijas tēvs, un tagad es kļūstu par seksuālās kontrrevolūcijas tēvu,” intervijā izdevumam sacījis Lindermans, paziņojot, ka viņu pašu “reizēm mulsinot viņa biogrāfija”.

Savu jauniegūto vēlmi cīnīties pret gejiem, vācot parakstus, lai Latvijā ieviestu “geju propagandas” aizliegumu pēc Krievijas parauga, Lindermans skaidro ar savu aicinājumu cīnīties ar totalitārismu, šajā gadījumā ar Rietumu liberālo spēku “jauno totalitārismu”.

Viņš vēloties cīnīties pret “dzimumu revolūciju, kas notiek Rietumu pasaulē”, paužot cerības, ka viņam izdosies pārliecināt latviešus pievienoties krieviem cīņai ar “ārzemju vērtībām”.

Lindermans intervijā arī paudis vilšanos kapitālismā.

“Es cerēju, ka jaunā kapitālistiskā sistēma būs radošāka, bet Latvijas neatkarības 20 gados es neesmu redzējis nekādas radošas aktivitātes pazīmes, ne valdībā, ne sociālajā dzīvē, ne mākslā vai zinātnē,” sūrojas Lindermans.

“BuzzFeed” arī plaši apraksta Lindermana aktivitātes Krievijas neofašistiskajā Nacionālboļševiku partijā, atainojot to visai romantiskā gaismā.

Intervijā Lindermans noliedz, ka viņš savām aktivitātēm saņem naudu no Maskavas.

“Es patiešām priecātos par kādiem mēģinājumiem no Krievijas puses kaut kā iejaukties vietējos notikumos,” paziņojis Lindermans.