Mēbeļu namā pārdod dīvānus, kas nav domāti sēdēšanai

22 komentāri

Ilmārs ar sievu dzīvo divu istabu dzīvoklī Bolderājā, lai bērniem un mazbērniem būtu ērtāka ciemošanās, iegādājušies dīvānu viesistabai. Diemžēl pēc tikai gada lietošanas tā kvalitāte krietni pievīlusi.

Pāris ar pretenziju vērsušies pie Mēbeļu nama pārstāvjiem ar sūdzību, bet viņu izdarītie secinājumi pārsteiguši visvairāk – neesot ievērota lietošanas instrukcija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mulsinoši liekas tas, ka dīvāna lietošanas instrukcijā norādīts, ka dīvāns nav paredzēts ilgstošai sēdēšanai, tam esot domāti atpūtas krēsli.

”Dīvāni ir domāti, lai uz tiem nedaudz sēdētu un gulētu, tas ir viesu variants. Sēdēt jā, bet ja mēs gribam ilgstoši sēdēt, tad ir atpūtas krēsls,” norāda Mēbeļu nama pārstāve.

Viņa piebilst, ka konkrētie cilvēki arī neesot no svarā vieglākajiem.

”Ja Jūs manījāt arī noteikti – cilvēks, kas sēž, viņa nav no pašiem vieglākajiem. Reāli runāsim.”

Citu mēbeļu veikalu pārdevēji gan uzskata, ka dīvāns ir domāts gan ilgstošai sēdēšanai, gan gulēšanai.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • Santa Šķila
 • beka
  0 0 0

  beka

  Man šitā bija ar zābakiem. Nopirku euroskorā (Rīgā), bet izrādās, ka Latvijas ziemām tie nemaz nav domāti. Tas nebija nemaz tik sen.
 • Liko
  0 0 0

  Liko

  Gan dīvāni, gan atpūtas krēsli ilgāk pa gadu nekalpo. Pēc gada ,apsēžoties uz tiem, ir sajūta , ka esi parkā uz soliņa apsēdies!!!Svara ziņā esam pieļaujamā normā un neviens pa mēbelēm nekad nav lēkājis!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl