Mazpulcēni par godu Latvijas simtgadei apņēmušies paveikt simtiem labu darbu

Komentāri

Mazpulcēni par godu Latvijas simtgadei apņēmušies izdarīt simtiem labu darbu. To vidū būs liliju audzēšana, ozolu kopšana, kā arī tautas dziesmu mācīšanās.

Nautrēnu mazpulka dalībnieks Viktors Drozdovs aizraujas ar kartupeļu audzēšanu. Piemājas dārzā viņš šopavasar stādīs šķirni Magdalēna, kas tika izvēlēta paša zinātniskā pētījuma rezultātā, kuru jaunietis veiksmīgi aizstāvēja arī mazpulku seminārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lauksaimniecība – tās ir galvenais mazpulcēnu darbības lauciņš. Par godu Latvijas simtgadei Jaunlutriņos iestādīs 100 pīlādžus. Šādu lēmumu mazpulku aktīviste Ilze Klāva pieņēma Imanta Ziedoņa dzejoļa iespaidā.

Mazpulcēni Latviju izpušķos ar 100 liliju dobēm. Viņi arī apsolījās līdz jubilejai iemācīties 100 tautas dziesmas, kā arī rūpētie par ozoliem, kas pašvaldībās tiks iestādīti šā gada 4. maijā. Ir arī kāda ierastāka apņemšanās: iestādīt tonnu šalotes sīpolu. To ražā tradicionāli tik realizēta mazpulcēnu tirdziņos un lielveikalos. Ja, protams, sīpoli izaugs. Pagājušajā gadā ar ķiplokiem mazpulcēniem bija slikta pieredzē.

Mazpulcēni – tā ir lielākā jauniešu organizācija Latvijā. Rakstot projektus, jauniešiem ir iespēja arī saņemt valsts finansējumu. Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji uzskata mazpulcēnus par svarīgu instrumentu valstiskas audzināšanas nodrošināšanai.

Mazpulki varbūt gan mazi, gal lieli. Ir arī tādi, kas apvieno veselas skolas. To dalībnieki pa visu Latviju organizē tikšanās, seminārus un nometnes, kurās jaunieši labprāt piedalās.

Pēdējos gados mazpulki Latvijā kļūst arvien populārāki.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl