1 komentārs

Absurda situācija izveidojusies pie kāda nama Rīgā – tur uzstādīta zīme “braukt aizliegts”, kas nozīmē, ka mazdēls, kurš brauc apciemot savu vecmāmiņu, ar savu automašīnu tur nemaz nedrīkst atrasties. Par to vīrietis arī saņēmis soda kvīti! Pensionāre ir sašutusi, ka pie viņas nedrīkst braukt ciemiņi ar automašīnām!

Zinot, ka priekšā ir ceļa zīme ”braukt aizliegts”, Vairas kundzes mazdēls braucis vien tālāk aiz zīmes, lai arī turpat netālu dežurējusi policija. Viņš bijis pārliecināts, ka drīkst braukt pa šo ceļu, kura malā esošajā daudzdzīvokļu mājā dzīvo viņa vecmāmiņa. Tomēr nē – puisis no policistiem saņēmis 30 eiro sodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazdēls gan deklarēts Lielvārdes pusē, taču, kamēr studē, ļoti bieži uzturas un paliek pa nakti pie vecmāmiņas Vairas – tajās nedēļas dienās, kad dodas uz lekcijām universitātē. Tāpat mazdēls palīdz pensionārei doties pie dakteriem, kā arī aizved iepirkties uz lielveikalu.

To viņš esot stāstījis arī likumsargiem, taču tas nav līdzējis – ceļa zīme ir, braukt nedrīkst, pauda likuma kalpi, rakstot soda kvīti.

”Vairs te nevar arī ciemos braukt? Kas tā par māju tad ir?” sarūgtināta un sašutusi ir vecmāmiņa Vaira.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) noteikumi paredz, ka konkrētā ceļa zīme neattiecas uz tiem transportlīdzekļiem, kas ved kādu kravu, kā arī tiem transportlīdzekļiem, kuru vadītāji dzīvo zonā, kur darbojas zīme.

Valsts policija gan norāda, ka šādu strīdu gadījumā mazdēlam ir tiesības vērsties ar iesniegumu un apstrīdēt policijas lēmumu.

Tāpat arī policijas pārstāvji atzīst, ka no likuma viedokļa šī situācija nav līdz galam atrisināta, un likumiski sievietei, lai izkļūtu no šīs zonas, būtu jāsauc taksometrs.

Namā dzīvojošie pensionāri ir sašutuši un saka, ka tie, kas tādu likumu izdomājuši, – nav cienīgi atrasties valsts pārvaldē!

Skaties video!

TOP komentāri

  • omīte
    0 0 0

    omīte

    kārtējais ""aparāta"" stulbums un debilisms izdodot likumus.Un sižetā pogainajam nāk smiekli.Nu stulbums!!'''zēl,ka mums ar likumiem iet kā pa celmiem.Nav valstī kārtības,nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl