Mazdēls netiek pie omes, jo pie viņas mājas uzstādīta zīme “braukt aizliegts”

1 komentārs

Absurda situācija izveidojusies pie kāda nama Rīgā – tur uzstādīta zīme “braukt aizliegts”, kas nozīmē, ka mazdēls, kurš brauc apciemot savu vecmāmiņu, ar savu automašīnu tur nemaz nedrīkst atrasties. Par to vīrietis arī saņēmis soda kvīti! Pensionāre ir sašutusi, ka pie viņas nedrīkst braukt ciemiņi ar automašīnām!

Zinot, ka priekšā ir ceļa zīme ”braukt aizliegts”, Vairas kundzes mazdēls braucis vien tālāk aiz zīmes, lai arī turpat netālu dežurējusi policija. Viņš bijis pārliecināts, ka drīkst braukt pa šo ceļu, kura malā esošajā daudzdzīvokļu mājā dzīvo viņa vecmāmiņa. Tomēr nē – puisis no policistiem saņēmis 30 eiro sodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazdēls gan deklarēts Lielvārdes pusē, taču, kamēr studē, ļoti bieži uzturas un paliek pa nakti pie vecmāmiņas Vairas – tajās nedēļas dienās, kad dodas uz lekcijām universitātē. Tāpat mazdēls palīdz pensionārei doties pie dakteriem, kā arī aizved iepirkties uz lielveikalu.

To viņš esot stāstījis arī likumsargiem, taču tas nav līdzējis – ceļa zīme ir, braukt nedrīkst, pauda likuma kalpi, rakstot soda kvīti.

”Vairs te nevar arī ciemos braukt? Kas tā par māju tad ir?” sarūgtināta un sašutusi ir vecmāmiņa Vaira.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) noteikumi paredz, ka konkrētā ceļa zīme neattiecas uz tiem transportlīdzekļiem, kas ved kādu kravu, kā arī tiem transportlīdzekļiem, kuru vadītāji dzīvo zonā, kur darbojas zīme.

Valsts policija gan norāda, ka šādu strīdu gadījumā mazdēlam ir tiesības vērsties ar iesniegumu un apstrīdēt policijas lēmumu.

Tāpat arī policijas pārstāvji atzīst, ka no likuma viedokļa šī situācija nav līdz galam atrisināta, un likumiski sievietei, lai izkļūtu no šīs zonas, būtu jāsauc taksometrs.

Namā dzīvojošie pensionāri ir sašutuši un saka, ka tie, kas tādu likumu izdomājuši, – nav cienīgi atrasties valsts pārvaldē!

Skaties video!

TOP komentāri

  • omīte
    0 0 0

    omīte

    kārtējais ""aparāta"" stulbums un debilisms izdodot likumus.Un sižetā pogainajam nāk smiekli.Nu stulbums!!'''zēl,ka mums ar likumiem iet kā pa celmiem.Nav valstī kārtības,nav.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl