Komentāri
Mazajā Juglā atkal strauji ceļas ūdens līmenis; Salaspils pašvaldība situāciju kontrolē
FOTO: LETA

Mazajā Juglā atkal strauji ceļas ūdens līmenis, informē Salaspils novada dome. Domes pārstāve Lolita Trukšāne norāda, ka Salaspils pašvaldība situācijai seko nepārtraukti. Visu diennakti applūstošajās teritorijās dežurē pašvaldības policijas ekipāžas, situāciju nepārtraukti uzrauga arī pašvaldības civilās aizsardzības speciāliste Dzintra Mūrniece.

Iedzīvotāji ar pašvaldības mājaslapas un sociālo tīklu starpniecību ir informēti par rīcību ārkārtas situācijā, applūstošajās teritorijās ir izvietota informācija par to, kā rīkoties un kādu palīdzību var gaidīt no pašvaldības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik ūdens līmenis upē ir stabilizējies, informē civilās aizsardzības speciāliste Dzintra Mūrniece. Pusdienlaikā ūdens līmenis upē bija cēlies par vairākiem centimetriem, bet no plkst. 16.00 pēcpusdienā sācis kristies, pastāstīja Mūrniece.

Jau ziņots, ka pie ūdens līmeņa celšanās upē varētu būt vainojami tilta remontdarbi pie Juglas papīra fabrikas, kā arī lielais nokrišņu daudzums.

Jau ziņots, ka 17. oktobrī Salaspils pagastā cēlās ūdens līmenis Mazās Juglas upē un ugunsdzēsēji no applūdušajām mājām izglāba piecus cilvēkus, tostarp grūtnieci ar bērnu, divus pensionārus un suni. Saleniekos bija applūdušas 40 mājas, savukārt Avotos – 20 mājas. Ugunsdzēsēji apsekoja arī Vācu kalnus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl