Komentāri

Lai panāktu 5,34 miljonu eiro apdrošināšanas kompensācijas izmaksu, “Maxima Latvija” kopā ar sabrukušā veikala Zolitūdē īpašnieku “Tineo” vērsies tiesā pret apdrošinātāju “Ergo Insurance”. “Maxima Latvija” ir Lietuvas mazumtirdzniecības veikalu operatora “Maxima Grupe” meitasuzņēmums.

Apdrošinātājs lēmis neizmaksāt kompensāciju pēc tam, kad 2013. gada novembrī sagruva veikals Rīgā. “Maxima” pārstāvji informēja, ka viņus šāds lēmums neapmierina un līdz ar to ir vērsušies tiesā Viļņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem teikts, ka “Maxima Latvija” informēja “Ergo Insurance” par notikušo jau 2013. gadā, iesniedza apdrošināšanas kompensācijas pieprasījumu, tomēr kompensāciju tā arī nesaņēma.

Sabrūkot veikalam Zolitūdē, 2013. gada 21. novembrī dzīvību zaudēja 54 cilvēki, tostarp trīs glābēji. Desmitiem cilvēku tika ievainoti.

Prokuratūra Latvijā par “Maxima” sabrukšanā cietušajiem atzinusi 263 personas.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl