Komentāri
Maxima apgalvo, ka visi pārkāpumi veikalā novērsti, un solās laboties
FOTO: LETA

Lai runātu par iespējamajiem pārkāpumiem veikalos, Pārtikas un veterinārais dienests šodien uz sarunu izsaucis lielveikalu tīkla Maxima vadību.

Dienests reaģējis uz bijušās veikalu tīkla darbinieces sūdzību, kurā minēti vairāki satraucoši fakti par veikala darbinieku rīcību, piemēram, pārfasējot un realizējot bojātus produktus vai produktus ar beigušos derīguma termiņu.

Pārtikas uzraugi pārbaudē veikalā Rīgā, Mūkusalas ielā, konstatējuši arī vairāku veidu produktus ar nenosakāmu derīguma termiņu.

SIA Maxima Latvija informēja, ka pārkāpumi lielveikalā novērsti uzreiz pēc tam, kad publiskajā telpā parādījās sūdzība, un solīja veikt visas nepieciešamās darbības, lai nepieļautu līdzīgus gadījumus turpmāk.

PVD ieteica lielveikalu tīklam pievērst uzmanību personāla apmācībai, nodrošinot to visu līmeņu uzņēmuma darbiniekiem, sākot ar veikalu menedžeriem un beidzot ar pārdevējiem.

Tikšanās laikā tika pārrunāta iespēja paplašināt veikalu menedžeru amata pienākumus, nosakot, ka tiem ir ne tikai jāuzrauga preču sortiments, bet arī veikala personāls, sistemātiski pārliecinoties par higiēnas apstākļiem tirdzniecības vietā, īpašu uzmanību pievēršot pārtikas produktu derīguma termiņiem un uzglabāšanas temperatūrai, preču izsekojamībai.

Savukārt tas izveidotu dubultu uzraudzības mehānismu veikalā jeb citiem vārdiem sakot – ko nepamana pārdevējs, to pamana menedžeris. Tas palīdzētu laikus izņemt no tirdzniecības preces ar beigušos derīguma termiņu, kā arī identificēt un novērst citas ar pārtikas apriti saistītas neatbilstības.

Maxima Latvija sola nepieļaut līdzīgus gadījumus nākotnē un ņemt vērā PVD ieteikumus attiecībā uz personāla apmācību, padziļinātu patērētāju sūdzību analīzi un personāla praktisko rīcību patērētāju sūdzību gadījumos, kā arī personāla amata pienākumu pārskatīšanu visā veikalu tīklā kopumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl