Māte aiziet uz koncertu, bet mājās atstāj mazu bērnu; policija veic pārrunas

2 komentāri
Māte aiziet uz koncertu, bet mājās atstāj mazu bērnu; policija veic pārrunas
FOTO: Flickr

Otrdien, 1. martā, vēlā vakara stundā Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Stirnas ielu, kur kaimiņi ievērojuši, ka mazs bērns atstāts bez uzraudzības.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, bērna māte devusies uz koncertu un savu sešus gadus veco bērnu atstājusi vienu mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas darbinieki sazvanīja bērna māti un lūdza atgriezties dzīvesvietā. Aptaujāti kaimiņi, kuri ģimeni raksturoja kā bērnam labvēlīgu. Ar bērna māti veiktas preventīva rakstura pārrunas.

Tāpat vakar Vidzemes pārvaldes dežūrdaļā ieradās izmisuša māte, kura policijas darbiniekiem pastāstīja, ka viņas meita nevēlas atgriezties mājās.

Pēc skolas meitene nav atgriezusies mājās un neatbild uz telefona zvaniem. Policijas darbinieki kopā ar sievieti apsekoja teritoriju un pamanīja meiteni Biķernieku ielas sabiedriskā transporta pieturvietā.

Abas personas nogādātas dzīvesvietā. Konflikts atrisināts uz vietas. Policijas darbinieku palīdzība vairs nebija nepieciešama.

TOP komentāri

 • Mamma
  0 0 0

  Mamma

  Mēs dzīvojam Latvijă un säk jau reāli kaitinăt.ka visu laiku piesac to Angliju.!!!!!
 • lūk
  0 0 0

  lūk

  Lūk, ja tā notiktu Anglijā, tad bērns tiktu izņemts no ģimenes! Pie mums tik pirkstu pakrata!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl