Komentāri

Maskavas policija svētdien aizturēja sešus akcijas “Mēs ar tevi, Ukraina” dalībniekus, kuru apģērbā bija Ukrainas karoga krāsas.

Vakar Puškina laukumā bija sapulcējušies aptuveni divdesmit cilvēki, kuru apģērbā bija Ukrainas karoga krāsas. Brīdī, kad akcijas dalībnieki gatavojās doties uz Manēžas laukumu, likumsargi vienu pēc otra sāka aizturēt cilvēkus, kuriem apģērbā bija zilā un dzeltenā krāsa. Viens no aizturētajiem akcijas dalībniekiem mikroblogošanas vietnē ”Twitter” ierakstīja, ka viņš bija ģērbies zilos džinsos un dzeltenā t-kreklā. Aizturētajiem aktīvistiem līdzi protesta laikā nav bijis nedz plakātu, nedz karogu, turklāt vietnē “YouTube” publicētā video redzams, ka aizturēšanas brīdī liela daļa protestētāju sēdējuši uz soliņa un ar īpašām aktivitātēm neizcēlās.

Akcijas dalībnieki aicinājuši visus, ”kuri saprot, pie kā novedīs joprojām notiekošā Krievijas agresija Ukrainā, piecelties un iziet ielās”.

Video zemāk redzams, kā Maskavas likumsargi aiztur miermīlīgā protesta dalībniekus:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl