Maskavā iecienīti ”Laimas” produkti

0 Komentāru
Maskavā iecienīti ”Laimas” produkti
FOTO: LETA

Saldumu ražotājam “Laima” piedaloties vienā no nozīmīgākajām pārtikas izstādēm Krievijā Worldfood, saņēmusi četras godalgas, kas ir līdz šim lielākais apbalvojumu skaits vienas izstādes ietvaros.

Godalgoti visi “Laimas” jaunie, konkursam “Gada prece” nominētie, produkti. Ar zelta medaļu novērtēta tumšās šokolādes asorti konfekšu izlase “Mon Ami” un torte “Vāverīte”, ko ražo “Staburadzes konditoreja”. Sudraba medaļa piešķirta zefīram Maigums šokolādē ar melleņu pildījumu kārbā, savukārt bronzas medaļu ieguvuši maizes auzu cepumi “Selga Nature”.

Maija Brūkle, zīmola “Laima” vadītāja atzīst: “Šī izstāde ir bijusi viena no medaļām bagātākajām izstādēm, kurā esam piedalījušies. Mēs augsti novērtējam saņemtās godalgas – tas ir apliecinājums ne tikai uzņēmuma darbam Krievijas tirgū, bet arī atzinība mūsu šokolādes meistaru darbam un produktu augstajai kvalitātei. Šogad, neskatoties uz nestabilo politisko situāciju, mēs esam salīdzinoši veiksmīgi attīstījuši sadarbību ar mūsu partneriem Krievijā, kā rezultātā kopumā ir izdevies audzēt eksporta apjomus uz Krieviju par 20%.”

Šobrīd Laima ražotie saldumi ir pieejami lielākajos Krievijas veikalu tīklos kā “Auchan”, “Okei”,”7 kontinents”, “X5 Retail”, “Diksi”, “Lenda”, “Semja, “Azbuka vkusa”, “Stokcmann”, “Netto”, “Kesko”.

Kopumā AS Laima produkciju tiek eksportēta uz 37 eksporta valstīm, t.sk. Baltijas valstīm, Krieviju, ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu un Turkmenistānu. Eksports veido 42% no saražotās produkcijas.

0 Komentāru