Mārtiņš Daugulis kļuvis par Kariņa ārštata padomnieku ilgtspējīgas politikas jautājumos

13 komentāri
Mārtiņš Daugulis kļuvis par Kariņa ārštata padomnieku ilgtspējīgas politikas jautājumos
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Politologs, Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks un žurnālists Mārtiņš Daugulis ir kļuvis par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) ārštata padomnieku ilgtspējīgas politikas jautājumos, informēja premjera birojā.

Daugulis norādīja, ka viņa galvenais uzdevums būs darbs pie valdības rīcības plāna sekmīgas ieviešanas ilgtspējīgas rīcībpolitikas un attīstības kontekstā.

“Valdības rīcības plānā ir politiski pamatoti iekļauts liels apjoms risināmu uzdevumu, un, ierobežotos budžeta apstākļos, ir būtiski identificēt, kuri uzdevumi īstenojami sazobē ar citiem, kādā prioritārā secībā un ar kādu ietekmi uz valsts ilgtspējīgu attīstību. Esmu ļoti priecīgs, ka Ministru prezidents iesaista akadēmiskos spēkus kvalitatīvas ilgtermiņa politikas veidošanā. Spēja rast labākos risinājumus administratīvā sloga samazināšanai, sociālās atstumtības mazināšanai un labāka regulējuma ieviešanai būs mani galvenie izaicinājumi, pildot Ministru prezidenta ārštata padomnieka amata pienākumus,” pauda Daugulis.

Daugulis ir Rīgas Stradiņa Universitātes studiju programmas “Politika un politiskā komunikācija” vadītājs un lektors, Latvijas Ārpolitikas institūta un Eiropas Studiju fakultātes pētnieks, kā arī vieslektors Rīgas Juridiskajā Augstskolā un Latvijas Tiesnešu mācību centrā.

Iepriekš Daugulis ir strādājis Eiropas Parlamenta deputāta Kariņa birojā, kā arī Ekonomikas ministrijā. Daugulis ir ieguvis maģistra grādu sociālajās zinātnēs un pabeidzis doktora studiju programmu Rīgas Stradiņa Universitātē.

13 komentāri