Mārtiņa Bunkus slepkavībā izmantotajam furgonam bija uzlikti viltoti reģistrācijas numuri

8 komentāri
Mārtiņa Bunkus slepkavībā izmantotajam furgonam bija uzlikti viltoti reģistrācijas numuri
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavībā izmantotajai un vēlāk sadedzinātajai automašīnai bija uzliktas viltotas valsts reģistrācijas numuru zīmes.

Valsts policija informēja, ka uzbrukumā izmantota automašīna “Volkswagen LT” oranži sarkanā krāsā ar dubultkabīni un kravas kasti, kurai bija uzmontēts sarkanas vai oranžas krāsas tents. Automašīnai bija uzliktas viltotas valsts reģistrācijas numuru zīmes JD 5960. Pēc nozieguma automašīna atrasta sadedzināta.

Policija lūdz atsaukties visus iedzīvotājus, kuru uzmanību pievērsusi automašīna ar minēto aprakstu, piemēram, nepareizi novietota, atradusies vietā, kur iepriekš nav redzēta, kādu laiku stāvējusi, braucot veikusi neparastus manevrus vai pievērsusi uzmanību jebkurā citā veidā. Katra informācija izmeklēšanai var būt ļoti noderīga.

Tāpat policija aicina atsaukties arī tos, kuriem ir jebkāda informācija par numura zīmes izgatavošanu, nodošanu, dāvināšanu vai jebkurām citām darbībām. Policija atgādina, ka policijai labprātīgi sniegta informācija par šīs numurzīmes tapšanu, atbrīvos no atbildības.

Informāciju lūgts sniegt, zvanot pa tālruņa numuriem 110, 6 7 014 002 vai sūtot elektroniski uz e-pastu [email protected] Anonimitāte garantēta.

Jau ziņots, ka autovadītāji, kuri atradās maksātnespējas administratora slepkavības vietas rajonā, aicināti sazināties ar policiju un iesūtīt video reģistratora ierakstus.

Izmeklētājus interesējošā teritorija aplūkojuma šeit:

Foto: Google Maps / Valsts policija

Zvērināts advokāts, maksātnespējas administrators Bunkus tika nošauts savā automašīnā “Range Rover” trešdienas rītā plkst.8.40 Rīgā, Aizsaules ielā 1, blakus Meža kapiem.

Notikuma vietā redzēta arī kāda “Volkswagen” furgona tipa automašīna ar tentu, kas neilgi pēc slepkavības tika atrasta degam netālu – pie krematorijas.

Policijā jau 2016. gadā sākts kriminālprocess par draudiem Bunkum. Šajā lietā aizdomās turēto nav.