Komentāri
Maršrutā Rīga-Stokholma atkal sāks kursēt prāmis “Romantika”

Šodien, 12. decembrī, kruīza prāmis “Silja Europa”, kas atjaunots 16 miljonu vērtībā, atsāk kursēt maršrutā starp Tallinu un Helsinkiem, un prāmis “Romantika”, kas kursēja Tallina–Stokholma līnijā, atsāk kursēt maršrutā starp Rīgu un Stokholmu. Rīt, 13. decembrī, prāmis “Baltic Queen” pārtrauc kursēt Tallina–Helsinki līnijā un atsāk kursēt maršrutā starp Tallinu un Stokholmu.

Kā stāstīja AS “Tallink Grupp CEO” izpilddirektors Janeks Stalmeisters, kruīza prāmju pārvirzīšana maršrutos ir ar mērķi atjaunot un radīt jaunu ceļojuma pieredzi ceļotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maršrutā starp Rīgu un Stokholmu turpmāk kursēs “Romantika” un “Isabelle”.

2017. gada sākumā arī prāmim Romantika būs plānotā tehniskā apkopē, kuras laikā tiks atjaunots restorāns-kafejnīca “Fast Lane” un tiks pārveidots “Seaside” bārs, nodrošinot plašāku bērnu spēļu telpu. Atjaunots tiks arī bufetes restorāns un šova zāle, informē uzņēmuma pārstāvji.

Maršrutā starp Tallinu un Stokholmu turpmāk kursēs “Baltic Queen” un “Victoria I”. 2017. gada sākumā prāmim “Victoria I” būs plānotā tehniskā apkopē.

Maršrutā starp Tallinu un Helsinkiem turpmāk kursēs “Silja Europa”, “Star” un “Superstar”.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl