Komentāri
Maršrutā Rīga-Stokholma atkal sāks kursēt prāmis “Romantika”

Šodien, 12. decembrī, kruīza prāmis “Silja Europa”, kas atjaunots 16 miljonu vērtībā, atsāk kursēt maršrutā starp Tallinu un Helsinkiem, un prāmis “Romantika”, kas kursēja Tallina–Stokholma līnijā, atsāk kursēt maršrutā starp Rīgu un Stokholmu. Rīt, 13. decembrī, prāmis “Baltic Queen” pārtrauc kursēt Tallina–Helsinki līnijā un atsāk kursēt maršrutā starp Tallinu un Stokholmu.

Kā stāstīja AS “Tallink Grupp CEO” izpilddirektors Janeks Stalmeisters, kruīza prāmju pārvirzīšana maršrutos ir ar mērķi atjaunot un radīt jaunu ceļojuma pieredzi ceļotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maršrutā starp Rīgu un Stokholmu turpmāk kursēs “Romantika” un “Isabelle”.

2017. gada sākumā arī prāmim Romantika būs plānotā tehniskā apkopē, kuras laikā tiks atjaunots restorāns-kafejnīca “Fast Lane” un tiks pārveidots “Seaside” bārs, nodrošinot plašāku bērnu spēļu telpu. Atjaunots tiks arī bufetes restorāns un šova zāle, informē uzņēmuma pārstāvji.

Maršrutā starp Tallinu un Stokholmu turpmāk kursēs “Baltic Queen” un “Victoria I”. 2017. gada sākumā prāmim “Victoria I” būs plānotā tehniskā apkopē.

Maršrutā starp Tallinu un Helsinkiem turpmāk kursēs “Silja Europa”, “Star” un “Superstar”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl