”Māra un Ūsiņš ir organizācijas”, ”Lāčplēsis dzēra daudz lāču pienu” jeb spilgtākie aizvadītās nedēļas citāti

0 Komentāru
”Māra un Ūsiņš ir organizācijas”, ”Lāčplēsis dzēra daudz lāču pienu” jeb spilgtākie aizvadītās nedēļas citāti
FOTO: Flickr

Portāls Skaties.lv turpina aizsākto tradīciju un apkopojis šonedēļ sabiedriskajā telpā izskanējušos spilgtākos, asākos, sulīgākos un trāpīgākos citātus. Nododam tos Tavam vērtējumam!

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga: Ar tautas vēlētu prezidentu pastāv oligarhisma riski

Tad, ja prezidentu Latvijā vēlētu tauta, pastāv zināmi populisma un oligarhisma riski. Latvijā nevēlamies nonākt līdzīgā groteskā situācijā, kāda pašlaik ir ASV, kur par politiķi var kļūt tie, kuriem ir ļoti daudz naudas, par riskiem, kas pastāv tautas vēlēta prezidenta gadījumā, stāstīja eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Rinkēvičs: Mans paziņojums bija ilgstošu pārdomu rezultāts
Jautāts par to, kas lika par savu netradicionālo seksuālo orientāciju paziņot tieši tagad, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sacīja, ka šādi lēmumi veidojas pakāpeniski un tas esot bijis ilgstošu pārdomu rezultāts.

Lembergs par Rinkēviču: Ja cilvēku daba ir apdalījusi, tad ar to neplātās
Ventspils mērs Aivars Lembergs asi kritizējis ārlietu ministra Edgara Rinkēviča paziņojumu. ”Ja cilvēku daba ir apdalījusi, tad ar to neplātās. Tāda ir tā mana pieeja. [..] Tagad visi tur apsveic, es nesaprotu. Ja Rinkēvičs būtu piedzemdējis bērnu, tad būtu ko apsveikt. Pirmais pasaulē ārlietu ministrs, kas dzemdējis bērnu. Es arī viņam varētu aizsūtīt kādu pabalstu,” pauda Lembergs.

Vaira Vīķe-Freiberga: Es neplānoju vēlreiz savā mūžā pakot koferus, esam drošībā
Lai arī Krievija tagad ir kļuvusi neprognozējama, patlaban Latvija skaidri zina, ko var sagaidīt no saviem rietumu partneriem. ”Mēs esam tik lielā drošībā kā nekad agrāk. [..] Es neplānoju savā mūžā vēlreiz pakot koferus,” sacīja bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga intervijā 900 sekundes.

Tatjana Ždanoka domā, ka Māra un Ūsiņš ir organizācijas.

Patriotu nedēļas ietvaros portāls Skaties.lv testē pašmāju politiķu zināšanas par Latviju! Pateicamies visiem politiķiem, kas piekrita piedalīties zināšanu testā! Šodien varat aplūkot, kā uz pieciem jautājumiem atbildēja Latvijas Krievu savienības valdes līdzpriekšsēdētāja un Eiroparlamenta deputāte Tatjana Ždanoka.

2. Par ko ir atbildīga senlatviešu dievība Ūsiņš un par ko – Māra?
Ūsiņš… Māra.. [domā – red.] Māra, man šķiet, bija kāda jauna organizācija. Nē, tomēr neesmu neko dzirdējusi par šīm organizācijām.

Infogr.am izveidotājs Leiterts: Rīga ir izcila vieta ambicioziem plāniem un idejām

Lai arī pirmais vērienīgas investīcijas saņēmušais Latvijas start-up Infogr.am, ir saņēmis arī vairākus uzaicinājumus pārcelt savu biroju uz citām pasaules pilsētām, Rīgā palikt bijis vilinošāk. Latvijas galvaspilsēta ir izcila vieta ambicioziem plāniem un idejām, uzskata uzņēmuma dibinātājs un izveidotājs Uldis Leiterts.

A to B Rollerski komanda: Esiet un palieciet latvieši!
“Es teiktu, ka tā dēvētajiem “cittautiešiem” ir jāizrāda speciāla ievērība, ja viņi izrāda lojalitāti un godu valstij. Es neesmu vienīgais gadījums,” atklāj dokumentālās filmas A to B Rollerski galvenais varonis, kurš, neskatoties uz saviem panākumiem, Latvijas pilsonību ieguva tikai šogad.

Skolēns: Lāčplēsis ir stiprs cilvēks, kurš bērnībā dzēra lāču pienu!

11. novembris Latvijā ir nozīmīga diena, par to nešaubās arī bērni. Tāpēc Rīgas Teikas vidusskolas 3.a klase šodien, 11. novembrī, pārsprieda Lāčplēša dienas nozīmi viņu dzīvē.

0 Komentāru