Komentāri

Pārpildītā tiesas zālē, draugu un tuvinieku pavadīts, šodien atbrīvošanu no cietuma apmaiņā pret mājas arestu lūdza uzņēmējs Igors Ivanovs. Viņš cietumā sēž par savas sievas – uzņēmējas Ellas Ivanovas – slepkavības organizēšanu. Ivanova lūgumu tiesa noraidīja – kā galvenais arguments figurēja no cietuma sūtītās īsziņas, kurās Ivanovs esot draudējis nogalināt savu miesīgo māsu.

Rokudzelžos saslēgtu, zālē ieveda Ivanovu. Viņš savas sievas slepkavību organizēja 2008. gadā. Pamats – greizsirdība, jo Ella Ivanova bija iemīlējusies citā vīrietī. Viņa tika nošauta, atgriežoties no ceļojuma pie privātmājas Baltezerā. Tieši šajā mājā, izcietis 2/3 soda, vēlējās atgriezties Ivanovs. Viņa piedāvājums – apmaiņā pret cietumu, mājas arests, ar elektronisko uzraudzības saiti ap kāju. Tiesas sākumā pēc advokātes lūguma procesu nolēma skatīt slēgtā kārtībā, un presei, kā arī Ivanova tuviniekiem bija jāatstāj zāle. Ivanovs neiebilda, lai gan sākumā piekrita, ka tiesa ir atklāta.

Foto: Jānis Zvērs

Gaitenī bija jāgaida aptuveni divas stundas. Kad kļuva zināms, ka drīzumā pasludinās spriedumu, pie zāles durvīm parādījās dīvaina paskata vīrs, ar izsitēja cimdiem un apsarga austiņu, radot satraukumu klātesošajos. Visticamāk, tas bija Ivanova apsargs, jo, atveroties durvīm, stāvēja cieši blakus Ivanovam un satraukti vēroja zāli.

Foto: Jānis Zvērs

Ivanovs uzskata, ka galvenais iemesls, kādēļ viņu neizlaida no cietuma, esot paša māsas paustās bažas par dzīvību. Ivanovs esot draudējis, ka drīz iznāks no cietuma, un tikmēr māsai jāizvācas no greznās Baltezera mājas, citādāk viņu un viņas vīru iznesīšot ar kājām pa priekšu. Savu māsu viņš sauc par meli un hronisku alkoholiķi:

It kā man 24 stundas dienā būtu pieejams mobilais telefons, ar kuru es varētu zvanīt visur, kur gribu, pa visu pasauli!

Foto: Jānis Zvērs

Ivanovs neskopojas ar kritiku pret tiesu un policistiem, saucot viņus par korumpētiem:

Viņi izdomā visādus mistiskus kriminālprocesus, lai ietekmētu tiesu un neļautu man likumīgā veidā apvienoties ar ģimeni, bērniem. Bērni un mazbērni mani gaida, bizness mani gaida, neīstenotie projekti.

Jāpiemin, ka Ella Ivanova tika nošauta, netālu esot abām viņas un Ivanova meitām. Ivanovs gan sola, ka pašreizējo lēmumu pārsūdzēs un padoties negrasās.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl