Komentāri

Pārpildītā tiesas zālē, draugu un tuvinieku pavadīts, šodien atbrīvošanu no cietuma apmaiņā pret mājas arestu lūdza uzņēmējs Igors Ivanovs. Viņš cietumā sēž par savas sievas – uzņēmējas Ellas Ivanovas – slepkavības organizēšanu. Ivanova lūgumu tiesa noraidīja – kā galvenais arguments figurēja no cietuma sūtītās īsziņas, kurās Ivanovs esot draudējis nogalināt savu miesīgo māsu.

Rokudzelžos saslēgtu, zālē ieveda Ivanovu. Viņš savas sievas slepkavību organizēja 2008. gadā. Pamats – greizsirdība, jo Ella Ivanova bija iemīlējusies citā vīrietī. Viņa tika nošauta, atgriežoties no ceļojuma pie privātmājas Baltezerā. Tieši šajā mājā, izcietis 2/3 soda, vēlējās atgriezties Ivanovs. Viņa piedāvājums – apmaiņā pret cietumu, mājas arests, ar elektronisko uzraudzības saiti ap kāju. Tiesas sākumā pēc advokātes lūguma procesu nolēma skatīt slēgtā kārtībā, un presei, kā arī Ivanova tuviniekiem bija jāatstāj zāle. Ivanovs neiebilda, lai gan sākumā piekrita, ka tiesa ir atklāta.

Foto: Jānis Zvērs

Gaitenī bija jāgaida aptuveni divas stundas. Kad kļuva zināms, ka drīzumā pasludinās spriedumu, pie zāles durvīm parādījās dīvaina paskata vīrs, ar izsitēja cimdiem un apsarga austiņu, radot satraukumu klātesošajos. Visticamāk, tas bija Ivanova apsargs, jo, atveroties durvīm, stāvēja cieši blakus Ivanovam un satraukti vēroja zāli.

Foto: Jānis Zvērs

Ivanovs uzskata, ka galvenais iemesls, kādēļ viņu neizlaida no cietuma, esot paša māsas paustās bažas par dzīvību. Ivanovs esot draudējis, ka drīz iznāks no cietuma, un tikmēr māsai jāizvācas no greznās Baltezera mājas, citādāk viņu un viņas vīru iznesīšot ar kājām pa priekšu. Savu māsu viņš sauc par meli un hronisku alkoholiķi:

It kā man 24 stundas dienā būtu pieejams mobilais telefons, ar kuru es varētu zvanīt visur, kur gribu, pa visu pasauli!

Foto: Jānis Zvērs

Ivanovs neskopojas ar kritiku pret tiesu un policistiem, saucot viņus par korumpētiem:

Viņi izdomā visādus mistiskus kriminālprocesus, lai ietekmētu tiesu un neļautu man likumīgā veidā apvienoties ar ģimeni, bērniem. Bērni un mazbērni mani gaida, bizness mani gaida, neīstenotie projekti.

Jāpiemin, ka Ella Ivanova tika nošauta, netālu esot abām viņas un Ivanova meitām. Ivanovs gan sola, ka pašreizējo lēmumu pārsūdzēs un padoties negrasās.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl