Pamatīgs robs budžetā – Mangaļsalā garnadži nozog žogu un vārtus

4 komentāri

Kāda ģimene, kas nolēmusi tuvākajā laikā celt māju Mangaļsalā, vēl nesākoties būvniecībai, jau saskārusies ar pirmajām grūtībām un pamatīgu robu budžetā – garnadži nozaguši žogu.

Teritorija kopš iegādāšanās pāris gadus stāvējusi tukša, taču pagājušā gada beigās ģimene izdomājusi sakopt zemi un uzcelt māju. Pirmais, ko saimnieki darījuši, sakārtojuši dokumentus un teritoriju nožogojuši, taču pavisam drīz viņus sagaidījis nepatīkams pārsteigums. Brīvdienās saņemts zvans no tuvākā kaimiņa, kurš paziņojis, ka no īpašuma ir pazudusi teju puse metāla žoga un vārti.

Evita, kuras ģimenei pieder īpašums, ir izbrīnīta, ka kaimiņi nebija dzirdējuši zāģēšanas instrumenta radīto, izteikto troksni un nebija pievērsuši uzmanību mašīnai, ar kuru nomaļajā vietā iebraukuši ļaundari. Diemžēl apkārtnē nav nevienas video novērošanas kameras, kas būtu piefiksējusi nozieguma brīdi.

“Tur ir jābūt lielai mašīnai. Tik augsti sieti bija, jābūt arī skaņai, kad kaut kas griezts, tas nav tik viegli,” saka Evita, kuras ģimenes īpašums apzagts.

Visticamāk, viss, kas brutāli griezts un lauzts nost, tālāk paredzēts nodošanai metāllūžņos, taču žoga tirgus cena ir krietni lielāka nekā tā vērtība kilogramos. Teritorijas nožogošana ģimenei prasījusi ievērojamus finanšu ieguldījumus un pūles, bet garnadži zagto mantu realizēs par niecīgu summu.

Par atgadījumu jau ir informēti vietējie likumsargi, turklāt Evita par notikušo dalījusies arī sociālajos tīklos ar mērķi atrast kādu liecinieku, kas redzējis zādzības brīdi vai manījis aizdomīgu mašīnu, kas vēlā trešdienas vakarā, Paegļu ielas apkaimē, stāvējusi pie teritorijas. Evita aicina dalīties ar jebkuru informāciju, kas varētu būt noderīga šīs lietas izmeklēšanai, sazinoties ar viņu pa uz ekrānā redzamajiem numuriem vai ziņojot policijā pa tālruni 110.

4 komentāri