Komentāri

Operdziedātājai Marinai Rebekai šodien Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza Triju Zvaigžņu ordeni. Operdziedātāja atzina, ka viņai ir milzīgs gods un prieks par šo apbalvojumu. Tas esot ļoti nozīmīgs brīdis, kad tavu darbu novērtē.

Latviešu soprāns Marina Rebeka ir atzīta par vienu no izcilākajām mūsu laika dziedātājām. Viņas sniegums Violetas lomā Verdi operā ”Traviata” tiek uzskatīts par ikonisku, un viņa bieži tiek dēvēta par savas paaudzes vadošo Rosīni un Mocarta lomu interpreti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš izcilās uzstāšanās Zalcburgas festivālā 2009. gadā maestro Rikardo Muti vadībā, Marina regulāri viesojusies tādās prestižās koncertzālēs un opernamos kā Metropolitēna opera, Kārnegī zāle, La scala, Londonas Karaliskā opera, Amsterdamas Concertgebouw, Bavārijas Valsts opera, Vīnes Valsts opera un Cīrihes opera.

2016./2017. gada sezonā Marina Rebeka dziedās Matildes lomu operā “Vilhelms Tells”, Normu un donnu Elvīru Metropolitēna operā, Violetu un Amēliju operā “Simons Bokanegra” Vīnes Valsts operā, donnu Elvīru Barselonas Gran Teatre del Liceu un Elektras lomu operā “Idomenejs” Cīrihes operā.

Marina Rebeka dzimusi Rīgā. Muzikālo izglītību guvusi mūzikas skolā “Rīdze”, turpinājusi Jāzepa Mediņa Mūzikas vidusskolā, bet 2007.gadā absolvējusi Romas Sv.Cecīlijas Konservatoriju, tobrīd jau būdama vairāku starptautisku konkursu laureāte. Viņa apmeklējusi arī Mocarteuma Universitātes Vasaras akadēmiju Zalcburgā, kur mācījusies pie Greisas Bambrijas, kā arī Rosīni Akadēmiju Pezaro Alberto Dzedas vadībā.

Foto

 

Reportāža no ordeņa pasniegšanas ceremonijas TV3 ziņās plkst. 19:00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl