Komentāri

Operdziedātājai Marinai Rebekai šodien Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza Triju Zvaigžņu ordeni. Operdziedātāja atzina, ka viņai ir milzīgs gods un prieks par šo apbalvojumu. Tas esot ļoti nozīmīgs brīdis, kad tavu darbu novērtē.

Latviešu soprāns Marina Rebeka ir atzīta par vienu no izcilākajām mūsu laika dziedātājām. Viņas sniegums Violetas lomā Verdi operā ”Traviata” tiek uzskatīts par ikonisku, un viņa bieži tiek dēvēta par savas paaudzes vadošo Rosīni un Mocarta lomu interpreti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš izcilās uzstāšanās Zalcburgas festivālā 2009. gadā maestro Rikardo Muti vadībā, Marina regulāri viesojusies tādās prestižās koncertzālēs un opernamos kā Metropolitēna opera, Kārnegī zāle, La scala, Londonas Karaliskā opera, Amsterdamas Concertgebouw, Bavārijas Valsts opera, Vīnes Valsts opera un Cīrihes opera.

2016./2017. gada sezonā Marina Rebeka dziedās Matildes lomu operā “Vilhelms Tells”, Normu un donnu Elvīru Metropolitēna operā, Violetu un Amēliju operā “Simons Bokanegra” Vīnes Valsts operā, donnu Elvīru Barselonas Gran Teatre del Liceu un Elektras lomu operā “Idomenejs” Cīrihes operā.

Marina Rebeka dzimusi Rīgā. Muzikālo izglītību guvusi mūzikas skolā “Rīdze”, turpinājusi Jāzepa Mediņa Mūzikas vidusskolā, bet 2007.gadā absolvējusi Romas Sv.Cecīlijas Konservatoriju, tobrīd jau būdama vairāku starptautisku konkursu laureāte. Viņa apmeklējusi arī Mocarteuma Universitātes Vasaras akadēmiju Zalcburgā, kur mācījusies pie Greisas Bambrijas, kā arī Rosīni Akadēmiju Pezaro Alberto Dzedas vadībā.

Foto

 

Reportāža no ordeņa pasniegšanas ceremonijas TV3 ziņās plkst. 19:00!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl