1 komentārs
”Man ir 45 gadi, un es ļoti vēlos dzīvot” – palīdzēsim Guntai uzveikt audzēju
FOTO: LETA

Rīdziniecei Gunitai ir 45 gadi, viņa ir bērnudārza vadītāja. Jau vairāk nekā gada garumā viņa cīnās ar ļaundabīgu audzēju.

Līdz pērnā gada janvārim Gunita praktiski nekad nebija slimojusi, līdz nonāca slimnīcā ar plaušu iekaisumu, kas nepadevās ārstniecībai. Diagnoze tika uzstādīta tikai pēc 4 mēnešiem.

Tika veikta operācija, taču ilgstošajā procesā līdz šokējošajai diagnozei Gunita zaudēja ticību Latvijas medicīnas sistēmai, tādēļ izlēma meklēt ārstniecības iespējas Vācijā.

Hanoveres klīnikā Vācijā Gunitai nekavējoties tika veikta visa nepieciešamā diagnostika. Gunitu pārliecināja mediķu attieksme un individuālā pieeja viņas slimībai.

Ar ģimenes, draugu un ziedotāju atbalstu Gunita jau saņēmusi 19 ārstniecības kursus. Analīzes liecina, ka vēža šūnas ir strauji mazinājušas, Gunita pati jūtas labi, tomēr ārstniecība jāturpina līdz vēža šūnu pilnīgai izzušanai. Gunita pateicas visiem ziedotājiem, kuri jau līdz šim ir atbalstījuši viņas cīņu ar smago slimību.

Gunita ļoti lūdz ziedotāju atbalstu 8000 eiro apmērā vēl astoņiem terapijas kursiem, kuri plānoti tuvāko 3 mēnešu laikā. Palicis pavisam nedaudz, lai slimība pilnībā tiktu uzveikta! Palīdzēsim Gunitai izārstēties!

Neskatoties uz to, ka Vācijas ārsti vērtē Gunitas atveseļošanās dinamiku kā pozitīvu, vēža šūnas samazinās ļoti lēni. Tas ir hronisks process, un ārstniecība jāveic tik ilgi, kamēr vēža šūnas ir virs pieļaujamās normas.

Atveseļošanās process notiek ļoti lēni, jo ir palikušas stiprākās šūnas, kuras, lai gan reaģē uz terapijas kursu, bet iznīkst ļoti, ļoti lēni.

Lai gan Vācijas ārstu pieeja katram pacientam ir individuāla, arī viņi nevar precīzi noteikt ārstēšanās  ilgumu. Šobrīd tiek prognozēts, ka  vēl būs nepieciešami astoņi terapijas kursi trīs mēnešu laikā.

”Jau gandrīz gadu es ārstējos, lai uzveiktu ļaundabīgu audzēju. Atveseļošanās dinamiku vairāki speciālisti vērtē kā ļoti pozitīvu. Tomēr ir nepieciešams pabeigt ārstēšanos un neatstāt ļaundabīgās šūnas. Man ir 45 gadi, divi bērni, un es ļoti vēlos dzīvot, tādēļ rīkojos. Es zinu, ka Latvijas cilvēki ir ļoti saprotoši un līdzjūtīgi. Tieši tas dod spēku un ticību, ka grūtā brīdī mēs viens otru atbalstīsim. Diemžēl man pietrūkst naudas līdzekļu ārstniecības pabeigšanai. Vēlos pateikties, ka esat tik līdzjūtīgi, saprotoši un ceru, ka arī šoreiz palīdzēsiet. Jau iepriekš pateicos Jums,” līdzcilvēku palīdzību lūdz Gunta.

Vairāk informācijas par ziedojumiem meklē šeit!

TOP komentāri

  • Dace Maddox
    0 0 0

    Dace Maddox

    Gunta ,nauda nav vajadzīga.Vēzis ir bizness.Zinu,ka varbūt smiesies,bet maini dzīves veidu,diētu un vēzis izzudīs pats.Ar interneta palīdzību ir tik daudz pieejamu materiālu.Izslēdz no sadzīves visu ķīmiju.Ja lasi vai klausies angliski,sameklē materiālus par Gersona terapiju.Ja krieviski Marva Oganjan vai Aleksandrs Voršilovs.Un daudz daudz citu.Brauc uz Meksiku uz Mayo klīniku.Tur Tev palīdzēs izārstēties par ļoti mazām naudiņām.Tikai neļaujies ķīmiskai terapijai un radiācijai.Tās abas pašas izraisa vēzi - aktivizē cilmes šūnas ,kas izraisa vēzi. Ar vēzi patiesībā statistiski nomirst ļoti maz cilvēku.Mirst no ārstēšanas sekām.dacemaddox@yahoo.com

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl