Mamma negrib slimo Robi atdot aprūpes iestādē. Ģimenei ļoti nepieciešams līdzcilvēku atbalsts

“Ļoti lūdzu palīdzēt atbalstīt mani un manu ģimeni, lai varu vienu dienu nedēļā – astoņas stundas – pavadīt laiku kopā ar meitiņu. Es nevaru savu bērnu atdot aprūpes iestādē, kā to bieži saka valsts ierēdņi. Robis ir mans bērns!” Facebook raksta sieviete.

Lieta ir tāda, ka Robis ir gan garīgi, gan fiziski ļoti atpalicis puisēns, un vienu pašu viņu nevar pamest. Taču mammai Jolantai ir jārūpējas arī par meitiņu – ar viņai ir vajadzīgs kopā būšanas laiks.

Foto

Jolanta pati algot auklīti pat uz vienu dienu nedēļā nevar atļauties, jo vienīgā iztika ir Roberta pabalsts un bērnu uzturlīdzekļi. Valsts ierēdņa ieteikums nodot bērnu aprūpes iestādē, viņai nav pieņemams. “Viņš ir mans dēls, kuru es vienmēr esmu mīlējusi, viņa smaids un apskāviens ir visgaišākais mūsu ikdienā”, stāsta Jolanta.

Jolanta lūdz līdzcilvēku atbalstu 256 eiro mēnesī, lai katru nedēļu viņai būtu viena brīva diena. Tā ir diena, kad paveikt to, ko neizdodas ikdienā un, uzkrāt spēkus rūpēm par savu smagi slimo dēliņu, ko viņa jau 11 gadus pašaizliedzīgi ir darījusi un ir gatava nepadoties arī turpmāk.

Vairāk par iespējām ziedot var uzzināt šeit!

Lasi vēl