Māmiņa brīdina vecākus par iespējamo bērnu ”vilinātāju” Daugavpilī

1 komentārs
Māmiņa brīdina vecākus par iespējamo bērnu ”vilinātāju” Daugavpilī
FOTO: LETA

Plašu rezonansi sociālajā tīklā Facebook izraisījis kādas māmiņas paziņojums, kurā viņa informē citus vecākus par bērnu ”vilinātāju” Daugavpilī.

Māmiņa aicina vecākus uzmanīt savas atvases un stāsta par gadījumu, ko piedzīvojis, viņas deviņus gadus vecais dēlēns. Viņa norāda, ka pagājušajā nedēļas nogalē, Ķīmiķu rajonā, pie viņas dēla esot pienācis gados jauns vīrietis un sācis iztaujāt puisēnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Sākumā viņš sasveicinājās, un tad uzsāka sarunu. Mans bērns nobijās un gribēja bēgt, taču jaunais cilvēks uzlika viņam uz plecu roku un teica, ka dēlam nav pamata baidīties. Dēls stāstīja, ka vīrietis, turot roku uz viņa pleca, esot pavadījis viņu no krustojuma līdz rūpnīcai, līdz skolai,” norāda sieviete.

Vīrietis esot sācis iztaujāt puiku par dažādām privātām lietām. Jautājis, kur viņš dzīvo, vai paliek mājās viens, vai mājās ir dators un tamlīdzīgi.

Sieviete norāda, ka aizdomīgais tips ir aptuveni 20 gadus vecs, ģērbies tumšā jakā, džinsu biksēs. Augumā aptuveni 175 centimetrus garš.

Sieviete aicina vecākus būt uzmanīgiem un brīdināt savas atvases par šādiem gadījumiem.

TOP komentāri

  • MILDA BREIVA
    0 0 0

    MILDA BREIVA

    Vai nu pedofils vai bērnu tirzniecības tīkla distribjuters...ne tikai valdošie grib baudu un miljonus...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl