Mamikins ticies ar Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu

Komentāri
Mamikins ticies ar Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu
Publicitātes foto

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts no Latvijas Andrejs Mamikins kopā ar vēl diviem EP deputātiem, kā arī Krievijas parlamenta augšpalātas deputātiem ceturtdien Damaskā tikušies ar Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu, informē Krievijas parlamenta augšpalātas Federācijas padomes preses dienests.

Pats Mamikins ziņo, ka Damaskā ieradies pēc Sīrijas valsts ielūguma. Kopā ar Latvijas eiroparlamentārieti neoficiālā vizītē Sīrijā atrodas Igaunijas eiroparlamentāriete Jana Toma un Itālijas eiroparlamentārietis Stefano Maulu (EPP).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Bašara al Asada uzaicinājuma prezidenta pilī Damaskā kopā ar Eiroparlamenta deputātu grupu viesojās arī Krievijas parlamenta augšpalātas delegācija ar senatoru un vēstnieku Konstantīnu Kosačovu priekšgalā, atklāj Mamikins.

Tikšanās laikā EP un Krievijas deputāti ar Asadu pārrunājuši situāciju Sīrijā saistībā ar panākto vienošanos par ugunspārtraukšanu no piektdienas, 30.decembra, teikts Federācijas padomes preses dienesta paziņojumā.

Tikšanās noslēgumā Andrejs Mamikins pasniedza Bašaram al Asadam sudraba kolekcijas monētu ar Rīgas pils attēlojumu un atklāja, ka Latvijā ir ne mazums ļaužu, kuriem simpatizē Sīrijas valsts vadītājs un vienkāršie sīrieši.

Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Andreja Mamikina tikšanās ar Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu, kurš veicis noziegumus pret savas valsts iedzīvotājiem, nav pieņemama un ir nosodāma, uzskata Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl