Mamikins ticies ar Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu

Komentāri
Mamikins ticies ar Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu
Publicitātes foto

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts no Latvijas Andrejs Mamikins kopā ar vēl diviem EP deputātiem, kā arī Krievijas parlamenta augšpalātas deputātiem ceturtdien Damaskā tikušies ar Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu, informē Krievijas parlamenta augšpalātas Federācijas padomes preses dienests.

Pats Mamikins ziņo, ka Damaskā ieradies pēc Sīrijas valsts ielūguma. Kopā ar Latvijas eiroparlamentārieti neoficiālā vizītē Sīrijā atrodas Igaunijas eiroparlamentāriete Jana Toma un Itālijas eiroparlamentārietis Stefano Maulu (EPP).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Bašara al Asada uzaicinājuma prezidenta pilī Damaskā kopā ar Eiroparlamenta deputātu grupu viesojās arī Krievijas parlamenta augšpalātas delegācija ar senatoru un vēstnieku Konstantīnu Kosačovu priekšgalā, atklāj Mamikins.

Tikšanās laikā EP un Krievijas deputāti ar Asadu pārrunājuši situāciju Sīrijā saistībā ar panākto vienošanos par ugunspārtraukšanu no piektdienas, 30.decembra, teikts Federācijas padomes preses dienesta paziņojumā.

Tikšanās noslēgumā Andrejs Mamikins pasniedza Bašaram al Asadam sudraba kolekcijas monētu ar Rīgas pils attēlojumu un atklāja, ka Latvijā ir ne mazums ļaužu, kuriem simpatizē Sīrijas valsts vadītājs un vienkāršie sīrieši.

Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Andreja Mamikina tikšanās ar Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu, kurš veicis noziegumus pret savas valsts iedzīvotājiem, nav pieņemama un ir nosodāma, uzskata Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl