Mamikins par to, ka viņa dzīvesbiedre strādā pie Grigules: Bez komentāriem

1 komentārs

Savus radus Eiroparlamentā algot ir aizliegts, taču par savu kolēģu tuviniekiem nekas neesot teikts. Šis “caurums likumā” nav palicis Latvijas eiroparlamentāriešu nepamanīts. Eiroparlamenta deputāts no “Saskaņas” Andrejs Mamikins apmaksātā praksē pieņēmis savas kolēģes no Zaļo un zemnieku savienības Ivetas Grigules meitu. Tikmēr apmaksātā praksē pie Grigules darbojas Mamikina dzīvesbiedre.

Paši deputāti šo situāciju nekomentē, tikmēr citi to jau pauduši sašutumu, it īpaši tāpēc, ka ne Mamikins, ne Grigule par naudas trūkumu sūdzēties nevar – viņi paši mēnesī saņem vairāk nekā 6000 eiro.

Runā, ka eiroparlamentāriešus Andreju Mamikinu un Ivetu Griguli saista draudzīgas attiecības. Šonedēļ abi jau izpelnījās ievērību, jo kopā balsoja pret Eiroparlamenta rezolūciju saistībā ar cīņu pret Krievijas un teroristisko organizāciju īstenoto propagandu. Tagad atklājies, ka abi apmaksātā praksē nodarbina viens otra tuviniekus.

Mamikina praktikante ir Grigules meita, bet Grigules praktikante ir Mamikina dzīvesbiedre. Par to vēsta pētnieciskās žurnālistikas centrs “Re:Baltica”. Nodarbināt savus radus eiroparlamentāriešiem ir aizliegts.

Eiroparlamentāriešu praktikanti saņem mēneša stipendiju, kas var sasniegt 1450 eiro “uz rokas”. Vērts atgādināt, ka pašu eiroparlamentāriešu alga “uz rokas” ir vairāk nekā 6000 eiro mēnesī, turklāt viņiem pienākas arī dažādi bonusi, ieskaitot iespēju nodarbināt palīgus un praktikantus.

Abi eiroparlamentārieši šodien piekopa klusēšanas taktiku.

Žurnālistikas centram “RE: Baltica” Mamikins skaidroja, ka Grigules meita pieņemta praksē, jo viņa ir kompetenta, taču savas dzīvesbiedres nodarbināšanu pie Grigules nevēlējās komentēt.

TOP komentāri

  • 2 korumpanti
    +1 +1 0

    2 korumpanti

    Tikai krievnacisti vai aprobežoti cilvēki (viens un tas pats) par tādiem balso.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl