Komentāri

Uzvaras svētki aiz muguras, bet atsauksmes šķiet dzirdēsim vēl ilgi. Kāds TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs iesūtījis fotogrāfijas, kurās redzams apsveikums 9.maijā. Tā sūtītājs ir no Latvijas Eiroparlamentā ievēlētais deputāts Andrejs Mamikins. 

Kartiņas vienā pusē gozējas viņš pats, bet otrajā redzamas Krievijā plaši izmantotās Georga lentas, kā arī ordeņa, ar visu sirpi un āmuru, attēls. Savukārt aploksni rotā Beļģijas pastmarka un atpakaļadrese.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedzīvotājiem radies jautājums, par kādu naudu tapuši šie apsveikumi, kamdēļ deputāts nesveic tautu citos svētkos, piemēram 4.maijā un, vai Eiropas parlamentā tiek atbalstīta šāda prakse.

”Tikai no privātiem līdzekļiem. No maniem uzkrājumiem, no manas algas,” norādīja Mamikins.

Mamikins arī solījās, ka nākamajā gadā iedzīvotāji saņems apsveikumus arī 4. maijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl