Komentāri
Mākslas muzeja restaurāciju sola pabeigt oktobrī; lielāku darbu sadārdzinājumu neprognozē
FOTO: Jānis Zariņš, TV3 Ziņas

Būvnieki sola šoruden pabeigt Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) renovāciju un vēl lielāku darbu izmaksu sadārdzinājumu neprognozē.

Kopumā pašlaik ir pabeigti apmēram 60% no paredzētajiem būvdarbiem. Kā šodien žurnālistiem sacīja būvfirmas “Re&Re” Restaurācijas daļas vadītājs Roberts Vecums, restaurācijas darbi bez apstājas rit jau no pagājušā gada rudens un daudzi no tiem veicami salīdzinoši sarežģītā līmenī. “Par to, ka šie darbi tiks laikā pabeigti, šaubu nav,” norādīja Vecums.

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs (GKR) skaidroja, ka pasūtītājs ir apmierināts ar visu iesaistīto pušu darbu un būvniecības darbi noslēgsies, kā vēstīts iepriekš – šā gada 28.oktobrī, bet atjaunotās ēkas pieņemšana ekspluatācijā notiks 1.decembrī plkst.11. Tikmēr durvis apmeklētājiem muzejs vērs 2016.gada maijā, piebilda LNMM direktore Māra Lāce.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl