Komentāri

Lai neradītu risku ārkārtas evakuācijas gadījumā, jāierobežo maksimāli pieļaujamais cilvēku skaits, kas vienlaikus drīkst atrasties uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves, šāds ir būveksperta Aigara Ūdra vērtējums, kas nosūtīts estrādes apsaimniekotājam – Rīgas mežiem.

Atkarībā no apstākļiem pieļaujamais dalībnieku skaits minēts no nepilniem sešiem tūkstošiem līdz 7500.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT Ziņām atzina ekspertīzes autors, šāds dalībnieku skaits ir maksimālais, lai nodrošinātu evakuāciju krīzes situācijā. Līdz šim uz to bijušas pievērtas acis.

Savukārt tas nozīmē, ka tagad pieļaujamais koristu skaits būtu divreiz mazāks, nekā ierasts. Nākamie Dziesmu un deju svētki notiks 2018. gadā – laikā, kad Latvija svinēs savu simtgadi.

Kordiriģenti pauž satraukumu, vai šādā situācijā svētkus varēs svinēt ar vērienu.

Lai lemtu par turpmākajiem iespējamiem risinājumiem estrādes ietilpības palielināšanā, šo ceturtdien estrādes apsaimniekotājiem norunāta tikšanās ar kultūras ministri Daci Melbārdi. Taču jau tagad ir skaidrs, ka estrādes ietilpības paplašināšanai būs nepieciešami līdzekļi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl