Komentāri

Politiķi neviennozīmīgi vērtē to, vai pēc SAB direktora Jāņa Maizīša skandalozās apzagšanas nepieciešams normatīvais regulējums, kas šāda līmeņa amatpersonām pastiprinātu drošību.

Likumdevēju vidū pastāv dažādi viedokļi – gan, ka ap notikušo ir sacelta nepamatota ažiotāža, jo no dzīvokļa apzagšanas nevarot būt pasargāts neviens, arīdzan SAB direktors, kas ir tāds pats cilvēks kā ikviens cits Latvijas iedzīvotājs, gan, ka šis ir signāls šo jautājumu neatstāt pašplūsmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa
Saeimas Nacionālās drošības kom. vad., “Vienotība”

Ir jāizvērtē tas, vai tie cilvēki, kam ir atbildība par valsts noslēpuma saglabāšanu, pašiem ir garantēta drošība. Šobrīd nav nekādu normatīvo dokumentu par to, ka tas tiktu garantēts, tad tas ir jāgarantē.

Jānis Ādamsons

Jānis Ādamsons
Saeimas iekšlietu komisijas deputāts, “Saskaņa”

Uzskatu, ka nekādi normatīvie papildu akti nav vajadzīgi viena iemesla dēļ – jebkura valsts amatpersona ir sabiedrības daļa. Un, ja drošība nav visaptveroša, ir problēmas. Jādomā, kā drošības līmeni kopumā valstī paaugstināt, nevis – ka vienai vai otrai amatpersonai ir jādzīvo īpašos apstākļos.

LNT Ziņās jau vēstījām, ka Maizīša īrētajā dzīvoklī Rīgā šonedēļ notikusi ielaušanās un zagļi nozaguši datoru, kurā gan neesot atradusies valsts noslēpumu saturoša informācija. Maizītim nozagts viņa privātais dators un paņemtas vēl dažas personiskas mantas.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl