Mairis Briedis sasniedz boksa supersērijas pusfinālu

Komentāri

Latvijas bokseris Mairis Briedis naktī uz svētdienu “Arēnā Rīga” Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņā pārspēja Maiku Peresu no Kubas, tādējādi iekļūstot pusfinālā un aizstāvot Pasaules Boksa padomes čempiona jostu.

Briedis bija labākais pēc 12 raundu cīņas, triumfējot pēc punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzvaru viņam deva visi trīs tiesneši.

32 gadus vecais Latvijas sportists karjeras laikā uzvarējis visās 23 profesionālajās cīņās, 18 gadījumos pretinieku nokautējot.

Iepriekšējo dueli viņš aizvadīja 1. aprīlī, kad Dortmundē pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma 12 raundu cīņā uzveica vietējo favorītu Marko Huku un kļuva par pirmo Latvijas bokseri, kurš ieguvis čempiona jostu kādā no prestižākajām kategorijām, kļūstot par WBC čempionu.

Tālāk Briedis supersērijas pusfinālā spēkosies ar ukraini Oleksandru Usiku, kurš savā ceturtdaļfinālā pārspēja vācieti Marko Huku.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl