Komentāri
Lūgums palīdzēt! Liesmas izposta ģimenes māju ar visu iedzīvi

Postošs ugunsgrēks, 16. janvārī, pilnībā izpostījis Povicu ģimenes māju Salacgrīvā. Ģimenes galva Ivo ir 2. grupas invalīds ar pārvietošanās problēmām, taču, neraugoties uz veselības problēmām, bija radis nodarbi, kas papildinātu ģimenes kasi, proti, pieprasīto, izslavēto zivtiņu kūpināšana. Diemžēl postošais ugunsgrēks iznīcinājis visu, kas ģimenei piederēja. 

”Lūgums palīdzēt mūsu labajiem un stiprajiem draugiem – salacgrīviešu Povicu ģimenei. 16. janvāra vakarā liesmas pilnībā nopostīja Elīnas un Ivo ģimenes māju ar visu iedzīvi. Laimīgas sagadīšanās dēļ tovakar visi mājinieki bija devušies savās gaitās ārpus mājas, tālab cietušo nav. Ne Elīna, ne Ivo, ne abi viņu dēli nav gatavi palīdzību lūgt, tādēļ mēs, kuriem rūp notikušais, darām to, jo šī palīdzība ir ļoti nepieciešama. Ģimenes galva Ivo ir 2.grupas invalīds ar pārvietošanās problēmām, taču, neraugoties uz veselības problēmām, bija radis nodarbi, kas papildinātu ģimenes kasi, proti,- pieprasīto, izslavēto zivtiņu kūpināšana. Taču nu arī šis rūpals ir zudis, un visa apgādība gulsies uz Elīnas pleciem. Mēs būsim pateicīgi visiem labajiem ļaudīm, kas sniegs jelkādu finansiālo palīdzību, lai ģimene spētu atsperties un varētu sakārtot primāros jautājumus un neatliekamos izdevumus,” Povicu ģimenes draugi lūdzu līdzcilvēku palīdzību, lai ģimene pēc iespējas ātrāk spētu atkopties no nelaimes. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nebūsim vienaldzīgi, konts ziedojumiem:

Elīna Povica LV20NDEA0000083558029 personas kods 070670-12017
Kontaktpersona – Sigita; tālr.: 29441772

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl