Komentāri
Lufthansa streika dēļ šonakt tiks atcelts viens reiss Rīgas lidostā; rīt visi reisi ir spēkā
FOTO: LETA

Vācijas lidsabiedrības Lufthansa pilotu streika dēļ naktī uz ceturtdienu lidostā Rīga atcelts viens ielidojošais reiss no Frankfurtes. Rīt visi Lufthansa lidojumi, visticamāk, notiks, informē lidostā Rīga.

Ir atcelts ielidojošais reiss 19. martā plkst. 00.20. Savukārt reiss rīt plkst. 13.05, pēc pašreizējās informācijas, ir spēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat rīt ir spēkā izejošie Lufthansa reisi – plkst. 06.35 un plkst. 14.10.

Kā vēstīts, Vācijas lidsabiedrības Lufthansa piloti rīko streiku, kas ietekmē īso un vidējo distanču lidojumus. Tādēļ šodien Rīgas lidostā atcelti četri šīs lidsabiedrības reisi starp Rīgu un Frankfurti.

Lai gan sākotnēji pilotu arodbiedrība “Cockpit” aicināja pilotus streiku rīkot no šodienas plkst. 1.01 pēc Latvijas laika līdz ceturtdienas plkst. 00.59 pēc Latvijas laika, šodien tā paziņoja, ka streikos arī ceturtdien, 19. martā, ietekmējot garo distanču lidojumus. Pagarināt streiku nolemts, lai palielinātu spiedienu uz Lufthansa vadību,” paziņoja arodbiedrība.

Šis streiks ir jaunākā protesta akcija, aviokompānijai un pilotiem nespējot vienoties par priekšlaicīgās pensionēšanās vecumu.

Cockpit jau pērn rīkoja vairākus pilotu streikus saistībā ar Lufthansa plānotajām izmaiņām pensionēšanās vecumā.

Pašreiz piloti var iet pensijā 55 gadu vecumā, bet Lufthansa vēlas palielināt pensionēšanās vecumu līdz 60 gadiem, kam arodbiedrība nepiekrīt.

Lasi vēl