1 komentārs
Lūdz iesaistīties brīvprātīgos no mājām izmestu kucēnu barošanā un audzināšanā
Foto: Facebook

“Šodien mūsu patversme kļuva par 10 suņiem bagātāka. Lai gan šobrīd mute īsti neveras pīkstošās radības saukt par suņiem. Pūpoliņi, ronēni, kunkulīši… Viņi reiz būs suņi, ja vien liktenis viņiem būs labvēlīgs,” tā vēsta patversmes Labās mājas ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Savā desmit dienu ilgajā dzīvē pagaidām suņukiem liktenis bija gana labvēlīgs. “Piedzima, dienas desmit pie mammas pupa padzīvoja un tad – brutāli tika izmesti uz ielas. Par laimi, ne mežā vai kādā grāvī, bet uz ielas. Lauku ielā 8, Siguldā…” raksta dzīvnieku draugi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu darbiniekiem ir griba un gatavība kucēnu vai kaķēnu birumu laikos strādāt pat uz spēka izsīkuma robežas, taču bieži ar gribēšanu un varēšanu ir par maz. Izbarot desmit mutītes (pagaidām tikai un vienīgi ar kucēnu pienu ) – vienas diennakts ēdināšana mums izmaksā 80 eiro. Un tā katru dienu vēl vismaz divas nedēļas desmit kunkuļi būs naski 1120 eiro noēdāji. Kur vēl atblusošana (kažociņi pilni), vēlāk attārpošana, vakcinācija utt… Tāpēc šobrīd ļoti lūdzam šo desmit, par mata tiesu no nāves izglābto mazo dzīvībiņu vārdā atbalstu kucēna piena iegādē. Diemžēl, bet patversmes šā brīža finansiālie resursi izbarot kucēnus nepieļauj,” ziņo patversmes Labās mājas pārstāvji.

Tāpat patversmes pārstāvji lūdz tos brīvprātīgos, kam ir brīvprātīgo apliecības (tikai apmācības kursu beigušos) un kas dzīvo patversmes tuvumā, iesaistīties mazuļu barošanā laikā no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00.

Mazie jābaro ik pēc 2-3 stundām, un barošana ilgst desmit mutītes. Pēcāk vēl suņuku puncis ir jāpamasē. “Lūdzu, ja laiks atļauj, piesakieties, zvanot pa tālruni: 26617636 (darba laikā no 10 līdz 18),” ziņo Labās mājas Juglā.

Tāpat tiek lūgts atsaukties tiem Siguldas novada iedzīvotājiem un siguldiešiem, kuri zina kucīti, kas pasaulē laidusi 10 kucēnus. “Viņas grūsnība nebija nepamanāma. Sunīte varētu būt bezšķirnes, ap vidēja auguma. Ja jums ir kaut aizdomas, ko kurām mājām brutāli tika izmesti 10 kucēni drošai nāvei, tātad – dzemdējusi kucīte ir, piens pupiņos deg, bet mazuļu nav – lūdzu, sazinieties ar patversmi! Ar jebkuru informācijas druksu, ar jebkurām aizdomām par personām, kuras ir pastrādājušas šo noziegumu, vērsīsimies policijā. Tā vietā, lai sterilizētu kucīti, jūsu vidū dzīvojoši ļautiņi gatavi dzīvniekus nobendēt. Pēc pāris mēnešiem šī kucīte laidīs pasaulē nākamos mazuļus…”

Norēķinu rekvizīti:

Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa
Reg.Nr. 40008048503
AS “Citadele banka”: kods – PARXLV22, konts – LV66PARX0000575561012
AS ”Swedbanka”: kods: – HABALV22, konts – LV95HABA0551003865018
PayPal konts ziedojumiem patversmei: Paypal@patversme.lv

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl