Komentāri

Ar patiesu prieku varam paziņot, ka LNT raidījuma Degpunktā četrkājainais draugs, Lucavsalas Reksis vai Franko, kā viņu iesaukuši Beinerta klīnikas darbinieki, šodien devies uz savām jaunajām mājām.

Dzīvot gribošais suņu puika Reksis – Franko šodien piedzīvoja lielu dienu. Rīta pusē, viņš ar dzīvnieku patversmes Ulubele darbinieku laba vēlējumiem pavadīts uz savām jaunajām mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā ģimene, kurai nu uzticēts suņuks, pēdējo pāris nedēļu laikā, klīnikā viesojusies desmitiem reižu. Tieši tādēļ, viņi arī izvēlēti par jaunajiem saimniekiem, jo patversmes darbinieki novērojuši, ka Rekša un šīs ģimenes starpā veidojas īsta draudzība. Protams, nevarot nepamanīt arī patiesās rūpes par četrkājainā likteni.

Tikai dažas minūtes pēc ierašanās jaunajā mājvietā, Reksis – Franko jau iejuties. Brašā solī viņš apstaigājis pagalmu, iezīmējis savu teritoriju. Šķiet, viņam šeit patiks un gribas ticēt, ka šie cilvēki nekad nenodos viņa draudzību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl