Komentāri

Latvijas augstskolās pilnā sparā turpinās izlaidumu laiks. Tas ir neaizmirstams brīdis gan absolventiem, gan viņu sveicējiem. TV3 Ziņas piedalījās Latvijas Universitātes (LU) Medicīnas fakultātes izlaidumā. Prieks par studiju noslēgumu mijās ar rūpēm par nākotni. Jaunieši kritizēja nepārdomāto rezidentūras sistēmu un gaidāmo zemo samaksu par darbu.

Šo sešu gadu laikā šie absolventi ieguvuši jaunus draugus, pieredzi un savai profesijai nepieciešamās pamatiemaņas. Izlaiduma laikā visi svinīgi nodeva ārsta zvērestu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Topošajiem dakteriem sevi būs jāapliecina rezidentūrā. Un tieši rezidentūras laiks daudzus absolventus biedē. Jaunieši stāsta, ka prakses vietu skaits ir ierobežots, atalgojums varētu būt lielāks. Viņi neskopojās ar kritiku valdošo politiķu virzienā un pauda, ka būtu pelnījuši labāku attieksmi.

Daļa absolventu rezidentūrā strādās tepat Latvijā, citi izvēlējušies braukt uz ārzemēm.

Medicīnas fakultāte LU ir viena no populārākajām. Starp absolventiem ir arī daudzi ārzemnieki, kuri ārsta zvērestu nodeva angļu valodā. Kopumā šogad Medicīnas fakultāti absolvē vairāk nekā 200 jauniešu.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl