LU Datorikas fakultātē atklāj jaunu projektu studiju

Komentāri

Latvijas Universitātes Datorikas fakultātē šodien atklāta jauna projektu studija!

Tajā pieejamas aptuveni 30 dažādas ierīces, tostarp 3D modelēšanas programmatūra, 3D printeri un lāzergriezējs, kā arī iekārtas mobilo lietotņu, elektronikas, interneta un virtuālās realitātes projektu izstrādei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs tehnoloģijas domātas jaunu produktu prototipu veidošanai un izmēģināšanai. Laboratoriju varēs izmantot ikviens interesents, tostarp arī citu augstskolu studenti un skolēni.

Kopumā laboratorijas izveide izmaksājusi 80 tūkstošus eiro, ko ziedojuši vairāki tehnoloģiju uzņēmumi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl